Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İyi KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Kariyer Adam Eğitim Kurumlarının Vizyon ve Misyonu

Xenops

Member
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
216
Tepkime puanı
2
Puanları
18
Yaş
32
Kariyer adam eğitim kurumlarının vizyonu ve misyonu nedir? Pek çok şirketin ya da iş alanının kendini ifade ettiği kurumsal kimliği vardır. Kurumsal kimlilikler iki ana unsurdan meydana gelir. Bunlar; vizyon ve de misyondur. Şirketlerin, kurumların, iş alanı sağlayan tüm iş yerlerinin kendilerine özgü çalışma prensipleri ve dünya genelinde çalışma hayatlarına bakış açıları vardır. Bunlar her iş kurumunun kendi kazanç prensibi ve stratejisi ile uyumludur.

İş verenler misyon ve vizyonlarını bu şekilde hazırlarken, iş başvurusu yapacak ya da kurumun faaliyetlerinden yararlanacak kişiler de kurumsal kimlikleri dikkate almaktadırlar. Bu hususta sizlere kurumsal kimliğini özenle ve titizlikle temellendiren Kariyeradam Eğitim Kurumlarını örnek gösterebiliriz.

Kariyer Adam Eğitim Kurumlarının Vizyon ve Misyonu

Kariyer Adam Eğitim Kurumları, bünyesinde pek çok branş eğitimi ile birlikte sertifikalar vererek, kişilerin kariyerlerinde ilerlemesini ve başarıyı yakalamasını hedeflemektedir. Ayrıca bunun için de eğitim modellerini geleneksel yapıdan uzak, çağdaş ve teknolojik faaliyetlerin hızında ilerletmeyi hedeflerler. Böylece global ve akademik bir eğitim sürecini etkin kılmış olurlar. Global oluşları ile de eğitimlerini sadece ülke sınırları içerisinde değil ulusal bir yapıda gerçekleştirirler.

Hatta bu vizyonlarına destekleyici olarak sınavlarında seçenek olarak belirttikleri İngilizce sınavları ile göstermektedirler. Hayatları boyunca kullanabilecekleri ve kendilerini geliştirme imkânı sağlayabilecekleri bu sertifikaları elde eden kişilerin KariyerAdam yorumlarında başarılarını görebilir, hatta sertifikaları kullandıkları alanları da inceleme avantajı sağlayabilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst