ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Kariyer Adam Eğitim Kurumları

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan Kariyer Adam Eğitim Kurumları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,024 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Kariyer Adam Eğitim Kurumları
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
231
Tepkime puanı
2
Online Süresi
33m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
İş hayatında başarıyı yakalamak ve kendini ispatlamak için bazı önemli konularda liderlik yapmak ve bulunulan konumda yükselmek önemlidir. Bunun için her türlü iş alanları içerisinde uygun olan bazı bölümlerde söz sahibi olmak gerekir. Bu durum bazen bir projenin işleyişinde aktif olmakla ya da kazancını artıracak hamlelerde yönlendirme yapabilecek olmakla alakalıdır. Elbette bu olanakları, rahat bir ortamda ve uygun zaman diliminde gerçekleştirmek de önemlidir. Kariyer Adam Eğitim Kurumları ise kursları içerisinde verdiği bazı eğitimlerle gerekli nitelikleri, yönetimlerde aktif olmak isteyen kişilere kazandırmaktadır.

Kariyer Adam Eğitim Kurumları ve Yönetim Sertifikaları

Yönetim bünyesinde gerekli eğitimleri alarak liderlik vasfını kazanmak, aynı zamanda her türlü durumda yönlendirmeler yapmak isteyen kişiler için KariyerAdam Eğitim Kurumları’nın sunduğu eğitimler ve sertifikaları ise sırasıyla şunlardır:

AB Proje Yönetimi Eğitim Sertifikası: Eğitimin asıl amacı Türk şirketlerinin Avrupa Birliği’nin sunduğu fonlardan yararlanabilmesi için gerekli yönlendirmeyi ve yönetimi yapacak beceriler kazandırmaktır.

Toplam Kalite Yönetimi Eğitim Sertifikası: Müşteri memnuniyetini kazanmak ve kârlarını arttırmayı hedefleyen şirketlerin amaçlarını gerçekleştirmek üzere verilen bir eğitim sertifikasıdır.

Stres ve Zaman Yönetimi Eğitim Sertifikası: Sertifika içerisinde projelerde, toplu çalışma alanlarında verimli sonuç alabilmek adına stresi ve zamanı uygun yönetmek amaçlanır.
Tüm bu eğitimlere ve sertifikalara sahip kişilerin yönetimdeki aktifliğiyle Kariyeradam yorumlarında karşılaşabilirsiniz.
 
Üst