Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İyi KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Kariyeradam Yorum Oku

Xenops

Member
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
216
Tepkime puanı
2
Puanları
18
Yaş
32
Çalışma alanları, branşlar ne olursa olsun tüm iş alanlarında sağlık birimi oluşturmak ve de sağlık personeli bulundurmak zorunludur. Bu nedenle iş alanları, personel ihtiyaçlarına sağlık personellerini de eklemek durumundadır. Genellikle revir adı altında oluşturulan iş yerlerinin sağlık birimlerine personel alımı yaparken de bazı niteliklerin olmasına dikkat edilir.

Öncelikle sağlık alanında çalışmak için belli bir sağlık bölümü mezuniyeti gereklidir ancak iş yerlerinde çalışmak için sadece sağlık bölümleri mezunu olmak yeterli değildir. Bunun yanı sıra birtakım eğitimler sonucunda temin edilmesi gereken belgeler, sertifikalar vardır.

Neredeyse tüm çalışma alanlarında gerekli eğitimleri veren ardından sertifika sahibi olunmasını sağlayan Kariyer Adam Eğitim Kurumları da iş alanlarında sağlık personeli olmak için gerekli eğitim ve sertifikaları vermektedir.

İş Alanında Sağlık Personeli Olmak için Kariyer Adam Eğitim Kurumları

İşverenlerin sağlık birimlerine personel olarak başvuru yapmak isteyen sağlık mezunlarına, KariyerAdam Eğitim Kurumları aşağıda sıralanmış sertifikaları vermektedir.

  • İş yeri Hemşireliği Eğitim Sertifikası
  • İş yeri Hemşireliği Yenileme Eğitim Sertifikası
  • İş yeri Hekimliği Eğitim Sertifikası
  • İş yeri Hekimliği Yenileme Eğitim Sertifikası

Sadece iş alanlarında sağlık personeli olmak için değil, Kariyer Adam ayrıca sertifikasında geçerlilik süresini sona eren kişilere de sertifika yenileme eğitimini vermektedir. Kariyer Adam yorumlarını incelediğinizde daha önceden eğitimleri alan kişilerin memnuniyetlerini görmüş olacaksınız.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst