Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İYİ KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Sıfırdan Server Files Hazırlama Anlatımı

Admin

Yönetici
Katılım
6 Ağu 2019
Mesajlar
654
Tepkime puanı
244
Puanları
43
Yaş
32
Web sitesi
www.KOCUCE.com.tr
Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra paylaşıma devam ediyorum. Sizler için bir video serisi hazırladım.Bu seride sıfırdan nasıl server files hazırlarsınız onu işledim.
Videolar çok uzun olmasın diye 4 parçaya böldüm. Her videonun altına ufak açıklamalar yazacağım githup sayfasındaki aynı yazılar zaten. videolarda kullandığım dosyaları bir arşive koydum şifresi ulastudios neden şifre koyuyorsun diye hemen celallenmeyin upload olarak google drive kullanıyorum sizde rahat indirin bende kolay upload edeyim diye
ancak google amcanın yüksek bir güvenlik prensibi var arşivleri kaldırıyor içinde en ufak şey görse. içinde kaynak kodları felan olduğundan kaldırmasın diye şifre koydum.


1.Video:

bu videoda mainline kaynak kodlarını derlenebilir hale getiriyoruz, internal ip bloklamasını kaldırıyoruz ve kodlarımızı derliyoruz.


2.Video:

bu videoda kodları derledikten sonra elde ettiğimiz çağrılabilir dosyalarımızı çalıştırabilmek için server sistemini kuruyoruz. bu konu hakkında bilgilendirici içerik göremedim internette...Kendimce bir içerik hazırladım.

3.Video:

bu konu hakkında internette biraz bilgi bulunmakta ancak kendimce yeterli görmedim madem böyle bir seri hazırlıyoruz adam gibi olsun dedim yazdığımız scriptleri arşivin içinde bulabilirsiniz. Yedekleme scripti özel bir klasöre yedekleme yapar ve yedek arşivine tarih basar.

4.Video

Bu videoda da hazırladığımız sf ye son dokunuşlarımızı yapıyoruz. Daha detaylı düzenlemek isterseniz diye arşivin içinde hiç ellenmemiş sf dosyalarınıda ekledin türkçeye çevirip kullanabilirsiniz.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------⬎​
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst