Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İyi KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Baklava Dükkanı

Xenops

Member
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
216
Tepkime puanı
2
Puanları
18
Yaş
32
Site Adresi: Gaziburmamustafa.com
Site Konusu: Baklava dükkanı
Açıklama:

İstanbul Gaziantep baklavacısı arıyorsanız hoş geldiniz. Gaziantep en iyi burma baklava firması olan Gaziburma Baklava ve Tatlı sizlere eşsiz bir lezzet şöleni sunmaktadır. Her çeşit şerbetli tatlı müşteriler için özenle hazırlanır ve tam zamanında müşterilerine sunulur. En dikkat çeken tatlısı ise burma kadayıf ve fıstıklı baklavadır. İncecik ve kat kat açılan baklava yufkasının arasına bolca koyulan Antep fıstığı izle hazırlanmış fıstıklı baklava, sizlerin her ısırığında yeni bir lezzet bombasının ortasında bulacaksınız kendinizi.İstanbul Gaziantep Baklavacısı Gaziburma

Gaziantep menşeili olan baklavayı bulunduğu şehirde en iyi yapan yerlerin başında gelen Gaziburma Baklava ve Tatlı ülke bazında da bir şöhrete sahiptir. Gaziantepli ustaların büyük emek ve alın teri sonucunda ortaya çıkan bu muhteşem tadı yerine yani Gaziburma Baklava ve Tatlı’ da yemeniz kesin olarak önerilir. Bu dükkanın fıstıklı baklava ürünü de son derece beğeniliyor.

Özel yapım fırınlarda hazırlanan baklava çeşitlerinin ve tatlıların içerinde kati suretle herhangi bir katlı maddesi ya da insan sağlığına zararlı herhangi bir kimyasal kullanılmamaktadır. Baklava denilince akla ilk gelen yerlerden biri olan Gaziburma Baklava ve Tatlı’ da her şey sizin için önceden düşünülmekte ve sizin istekleriniz göz önünde bulundurularak uygulamaya geçilmektedir.

Aile sıcaklığını sizlere veren Gaziburma baklava ve tatlı’ nın tek şubesi olan Tuzla’ da ki mekânında aileniz ve dostlarınızla hoş bir vakit geçirme imkânı elde edebilirsiniz.

https://gaziburmamustafa.com/
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst