ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Baklava Dükkanı

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan Baklava Dükkanı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,072 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Baklava Dükkanı
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
259
Tepkime puanı
2
Online Süresi
3h 8m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Site Adresi: Gaziburmamustafa.com
Site Konusu: Baklava dükkanı
Açıklama:

İstanbul Gaziantep baklavacısı arıyorsanız hoş geldiniz. Gaziantep en iyi burma baklava firması olan Gaziburma Baklava ve Tatlı sizlere eşsiz bir lezzet şöleni sunmaktadır. Her çeşit şerbetli tatlı müşteriler için özenle hazırlanır ve tam zamanında müşterilerine sunulur. En dikkat çeken tatlısı ise burma kadayıf ve fıstıklı baklavadır. İncecik ve kat kat açılan baklava yufkasının arasına bolca koyulan Antep fıstığı izle hazırlanmış fıstıklı baklava, sizlerin her ısırığında yeni bir lezzet bombasının ortasında bulacaksınız kendinizi.

2.png


İstanbul Gaziantep Baklavacısı Gaziburma

Gaziantep menşeili olan baklavayı bulunduğu şehirde en iyi yapan yerlerin başında gelen Gaziburma Baklava ve Tatlı ülke bazında da bir şöhrete sahiptir. Gaziantepli ustaların büyük emek ve alın teri sonucunda ortaya çıkan bu muhteşem tadı yerine yani Gaziburma Baklava ve Tatlı’ da yemeniz kesin olarak önerilir. Bu dükkanın fıstıklı baklava ürünü de son derece beğeniliyor.

Özel yapım fırınlarda hazırlanan baklava çeşitlerinin ve tatlıların içerinde kati suretle herhangi bir katlı maddesi ya da insan sağlığına zararlı herhangi bir kimyasal kullanılmamaktadır. Baklava denilince akla ilk gelen yerlerden biri olan Gaziburma Baklava ve Tatlı’ da her şey sizin için önceden düşünülmekte ve sizin istekleriniz göz önünde bulundurularak uygulamaya geçilmektedir.

Aile sıcaklığını sizlere veren Gaziburma baklava ve tatlı’ nın tek şubesi olan Tuzla’ da ki mekânında aileniz ve dostlarınızla hoş bir vakit geçirme imkânı elde edebilirsiniz.

https://gaziburmamustafa.com/
 
Üst