Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İyi KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Ankara Yös Hazırlık Kursu

Xenops

Member
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
216
Tepkime puanı
2
Puanları
18
Yaş
32
Web Site Adresi: Puzaacademy.com.tr
Web Site Konusu: Ankara Yös Kursu ve Sat Kursu

Yös hazırlık kursu arıyorsanız hoş geldiniz. Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan öğrencilerin Türkiye’deki üniversitelerde okumak için girdikleri sınavdır. Temel öğrenme becerilerini test eden YÖS, üniversitelere başvuru yapmak için kullanılır. Sınavdan başarılı bir sonuç elde etmek içi hazırlık aşamasında doğru kaynaklar belirlenmeli, profesyonel eğitim veren kurumlar tercih edilmelidir.

YÖS kursu kapsamında mutlaka temelden ve hazır bulunuşluk seviyeniz göz önünde tutularak, eğitim aldığınızdan emin olmalısınız. Verilen kaliteli eğitim sınav sürecinde en etkili potansiyeli sergileyebilmeniz için son derece önemlidir.Ankara YÖS Hazırlık Kursu

Puza Academy, her sene farklı ülkelerden gelen çok sayıda öğrencisine kaliteli ve profesyonel bir eğitim platformu sunar. Öğrencilerin hazırbulunuşluk ve öğrenim seviyeleri göz önünde bulundurularak, uygun sınıflarda özel olarak hazırlanmış bir eğitim programı kapsamında YÖS’de başarı oranınız arttırılır.

YÖS kursu Ankara bünyesinde yabancı uyruklu öğrencilere tam öğrenme metodu kullanılarak, sınavda karşılaşacakları her alan için kaliteli eğitim verilir. Öğrencilerle özel olarak ilgilenildiği gibi konular tam olarak analiz edilecek ve kavranacak seviyeye gelmeden bir üst aşamaya geçilmez. Amaç öğrencinin konuyla alakalı bilgilerini sağlamlaştırmak ve öğrenciyi analiz seviyesine ulaştırmaktır.

Puza Academy daha önce yapılmış olan YÖS’leri analiz etmiş olup, öğrencilerine bu bağlamda eksiksiz bir müfredat oluşturmuştur. Akıllı tahta materyalleri, öğrenci odaklı çalıma programları, haftalık konu analizleri ve aylık Genel Tarama Sınavları ile öğrenciler YÖS’te tüm potansiyellerini kullanabilecekleri şekilde kaliteli olarak eğitilirler.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst