ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Üyeliksiz Okey

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan Üyeliksiz Okey başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,012 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Üyeliksiz Okey
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
257
Tepkime puanı
2
Online Süresi
3h 7m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Site Adı: Üyeliksiz Okey
Site Adresi: Uyeliksizokey.com
Site Konusu: Üye olmadan okey oyna

Üyeliksiz okey nasıl oynanır? Okey, günümüzün en çok oynanan oyunları arasında yer almaktadır. Genel olarak 4 kişinin bir araya gelmesiyle oynanan bu oyun, dört kişiyle bir araya gelemeyen kişiler tarafından online bir şekilde oynanabilir. İnternet üzerinden okey oynamak da oldukça zevklidir. İnternete bağlı olan akıllı telefon, tablet, bilgisayar gibi cihazlar aracılığıyla oynanabilir.

logo.png


Üyeliksiz Okey Nasıl Oynanır?

Herhangi bir uğraş gerektirmeden kolay bir şekilde uyeliksizokey.com internet sitesi sayesinde okey oynayabilirsiniz. Kullanımı son derece kolay olan, hoş bir görünüme sahip bu sitede eşli okey oynamak mümkün. En az 1, en fazla 4 kişi olmak üzere site aracılığıyla okey oynanabilir. Bu site sayesinde sizlerin de oldukça keyifli dakikalar geçireceğinizi düşünüyoruz.

İnternetten üyeliksiz okey denilince akla genellikle ilk başta bilgisayardan okey oynamak geliyor. Bilgisayarı olmayan, akıllı telefona sahip kişiler de nerede olurlarsa olsunlar akıllı telefonları aracılığıyla okey oynayabilirler. Bu site sizden herhangi bir şekilde para istemez. Veya şart koşmaz. Üstelik sitede bulunan puanlama sistemiyle tatlı bir rekabet ortamı da oluşmuştur.
 
Üst