Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İyi KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Tual Su Dekorları

Xenops

Member
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
216
Tepkime puanı
2
Puanları
18
Yaş
32
Site Adresi: Tualsudekorlari.com
Site Konusu: Su Dekorları

Su perdesi nedir? Perde çubuğu olarak da adlandırılan su perdesi, temelde perdelik ipleri veya başka herhangi bir bağlantı şekli kullanmadan pencerelerinizin içine asabileceğiniz bir perdedir. Bir tür mahremiyete sahipken doğal ışığın içeri girmesine izin verir; bu, küçük çocuklarınız varsa, izleme keyfinizden rahatsız olabilir. Ancak işlevinin yanı sıra çok hoş görünüyor ve kurulumu ve bakımı oldukça kolay.

Su Perdesi bulabileceğiniz birçok yer var ve bunlar da birçok stilde geliyor. Örneğin, oldukça ucuz olan ve herhangi bir kurulum gerektirmeyen bir su perdesi satın alabilirsiniz. Biraz daha süslü bir şey arıyorsanız, pencere çerçevelerinin üst kısımlarını bile kaplamak için ipek, kadife ve hatta ağır kadifeden yapılmış olanları satın alabilirsiniz. Çeşitli tarzlarda gelirler ve zevkinize ve tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Yine de akılda tutulması gereken bir şey, çevrimiçi olarak bir tane satın alıyorsanız, satıcının ihtiyaçlarınız için çok uzun veya çok kısa olduğunu fark etmeniz durumunda bir iade politikasına sahip olduğundan emin olun. Bu size onu iade etmeniz ve yenisini almanız için bolca zaman verecektir.


Baloncuk Duvarı Yaptırmak İçin İpuçları

Düşünürseniz ve doğru stratejileri uygularsanız kısa sürede bir baloncuk duvarı yaptırabilirsiniz. Çoğu durumda, bu duvar yapıları, bütün bir duvarı ayırmak için çok az alana sahip evler için etkilidir. Bu tür bir baloncuk duvarı, yapıyı sağlamlaştırmak için genellikle kontrplaktan yapılır. Daha fazla boyut sağlamak için somut formlar kullanmalısınız. Bu, duvarlarınız için daha fazla yükseklik veya genişlik oluşturmanıza olanak tanır.

Bu tür bir baloncuk duvarı yaptırırken, düzgün bir şekilde hazırlandığından emin olmalısınız. Bu, güçlü, sağlam ve iyi havalandırılmış olduğu anlamına gelir. Duvarlar normalde tahta bağlarla veya çivilerle tutturulur. Bu işlem hem evin içinde hem de dışında uygulanabilir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst