ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Plaka Tanıma Sistemleri

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan Plaka Tanıma Sistemleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,263 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Plaka Tanıma Sistemleri
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
257
Tepkime puanı
2
Online Süresi
3h 7m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Plaka tanıma sistemi satış firması arıyorsanız hoş geldiniz. Otomobillerin plakasını okuyan kamera sistemleri genel olarak plaka tanıma sistemleri olarak algılanmaktadır. Günümüz teknoloji kullanılarak üretilen bu sistemler son derece iyi bir şekilde çalışmaktadır. Araçların plakaları anlık olarak okunabilmekte, bir veri merkezinde depolanabilmektedir. Otoparklarda araç giriş ve çıkış esnasındaki süre hesaplanarak buna göre ücret tahsili yapılabilmektedir.

Plaka tanıma sistemi pek çok farklı alanda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Bu ürünler oldukça uzun ömürlüdür. Farklı yerlerde araçların giriş ve çıkışlarını kontrol amaçlı kullanılabileceği gibi ayrıca otoparklarda ücret tahsilatı için de kullanılabilmektedir. Günümüzde plaka tanıma sistemi denildiğinde tercih edilebilecek en iyi firmalardan bir tanesi Çözüm Arge yani Cozumarge.com.tr olarak bilinmektedir. Firma son derece disiplinli ve müşterilerinin memnuniyetine oldukça dikkat etmektedir.

cropped-logo-1.png


Plaka Tanıma Sistemi Hangi Alanlarda Kullanılır?

Plaka tanıma sistemi hangi alanlarda kullanılır? Sorusuna şu şekilde cevap verebiliriz. Bu sistemler muayene istasyonları, araç kantarları, kamu binaları, askeri bölgeler, siteler, otoparklar gibi pek çok farklı alanda güvenle kullanılabilir. Genellikle en çok siteler için plaka tanıma sistemleri, ücretli otoparklar için plaka tanıma sistemleri, otoyol plaka tanıma sistemleri konularında arayış içerisinde olunmaktadır. Şirketlerin ve şahısların bu isteklerini karşılayabilecek donanıma sahip en güvenilir firmalardan bir tanesi cozumarge.com.tr olarak bilinmektedir.

Ücretli Otoparklar İçin Plaka Tanıma Sistemleri

Ücretli otoparklar için plaka tanıma sistemleri son derece işlevseldir. Otoparkın giriş ve çıkışına bu sistem yerleştirilir. Sizin belirleyeceğiniz tarife üzerinden parasal hesap yapılabilmektedir. Ücretli otopark tanıma sistemlerinin fiyatları ile sistemlere yönelik daha detaylıbilgiler için Çözüm Arge firması ile iletişime geçebilirsiniz. Kendilerine ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri cozumarge.com.tr internet sitesinde bulunmaktadır.
 
Üst