Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İYİ KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Plaka Tanıma Sistemleri

Xenops

Member
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
216
Tepkime puanı
2
Puanları
18
Yaş
32
Plaka tanıma sistemi satış firması arıyorsanız hoş geldiniz. Otomobillerin plakasını okuyan kamera sistemleri genel olarak plaka tanıma sistemleri olarak algılanmaktadır. Günümüz teknoloji kullanılarak üretilen bu sistemler son derece iyi bir şekilde çalışmaktadır. Araçların plakaları anlık olarak okunabilmekte, bir veri merkezinde depolanabilmektedir. Otoparklarda araç giriş ve çıkış esnasındaki süre hesaplanarak buna göre ücret tahsili yapılabilmektedir.

Plaka tanıma sistemi pek çok farklı alanda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Bu ürünler oldukça uzun ömürlüdür. Farklı yerlerde araçların giriş ve çıkışlarını kontrol amaçlı kullanılabileceği gibi ayrıca otoparklarda ücret tahsilatı için de kullanılabilmektedir. Günümüzde plaka tanıma sistemi denildiğinde tercih edilebilecek en iyi firmalardan bir tanesi Çözüm Arge yani Cozumarge.com.tr olarak bilinmektedir. Firma son derece disiplinli ve müşterilerinin memnuniyetine oldukça dikkat etmektedir.Plaka Tanıma Sistemi Hangi Alanlarda Kullanılır?

Plaka tanıma sistemi hangi alanlarda kullanılır? Sorusuna şu şekilde cevap verebiliriz. Bu sistemler muayene istasyonları, araç kantarları, kamu binaları, askeri bölgeler, siteler, otoparklar gibi pek çok farklı alanda güvenle kullanılabilir. Genellikle en çok siteler için plaka tanıma sistemleri, ücretli otoparklar için plaka tanıma sistemleri, otoyol plaka tanıma sistemleri konularında arayış içerisinde olunmaktadır. Şirketlerin ve şahısların bu isteklerini karşılayabilecek donanıma sahip en güvenilir firmalardan bir tanesi cozumarge.com.tr olarak bilinmektedir.

Ücretli Otoparklar İçin Plaka Tanıma Sistemleri

Ücretli otoparklar için plaka tanıma sistemleri son derece işlevseldir. Otoparkın giriş ve çıkışına bu sistem yerleştirilir. Sizin belirleyeceğiniz tarife üzerinden parasal hesap yapılabilmektedir. Ücretli otopark tanıma sistemlerinin fiyatları ile sistemlere yönelik daha detaylıbilgiler için Çözüm Arge firması ile iletişime geçebilirsiniz. Kendilerine ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri cozumarge.com.tr internet sitesinde bulunmaktadır.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst