Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İYİ KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Personel Taşımacılığı

Xenops

Member
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
216
Tepkime puanı
2
Puanları
18
Yaş
32
Merhabalar. Personel taşımacılığı gibi konularda günümüzde çok sayıda kişi arayış içerisinde olmaktadır. Bilindiği üzere Ulaşım hizmetlerinde istediği kalitede hizmet alamayan çoğu firma ve çalışan işlerinde çeşitli sıkıntılar yaşamaktadır. İş gününe trafik sorunları ve işe yetişme stresi ile başlayan kişilerin verimli bir çalışma yapması da oldukça zordur. Meva Turizm ailesi olarak bizler ulaşım sektöründe yapmış olduğumuz kaliteli personel taşımacılığı hizmetlerimizle işveren ve çalışanların bu problemlerine kesin çözüm sunuyoruz.

Yılların vermiş olduğu deneyim ve tüm yasal prosedürlere uygun olarak sağlamakta olduğumuz taşıma hizmetlerimizden öğrenci ve personel servisi dışında araç kiralama talepleriniz için de yararlanabilirsiniz.. Düzenleyeceğiniz etkinliklere katılacak kişi sayısına göre hizmetinize sunacağımız konforlu araçlarımızı geniş araç filomuz içerisinden seçebilmeniz mümkündür.Tüm filomuzda servis taşımacılığı yapılan ve rutin kullanımda olan araçlarımız düzenli olarak her kullanım sonrasında dezenfekte edilir, havalandırılır. Bakım ile aynı zamanda onarımları asla aksatılmayan her bir aracımızda tüm yolcularımız sigortalı halde taşınır.

Personel Taşımacılığında - Ulaşımda Teknoloji Devri

Teknolojinin git gide gelişmeye ve hayatın her alanında kullanılmaya başladığı bu dönemde bizler de teknolojinin sağlamış olduğu olanaklardan faydalanmaktayız. Araçlarımızın hepsinde bulunan gps sistemi ile aracın o an nere olduğu, izlediği güzergah, yolcu bilgileri gibi tüm verilere anında ulaşabilmekteyiz. Ayrıca müşterilerimize vermiş olduğumuz şifreler ile müşterilerimiz de araçların nerede olduğunu, takip edilen güzergahları, kendi firmaları için belirlenen yol haritasını ve trafiğin sıkışık olması halinde takip edilecek alternatif yol güzergahları gibi bilgiler ve fatura, ödeme bilgileri gibi verilere anında ulaşabilirler.

Konforlu araçlarımız içerisinde yolcularımıza sağlanan rahat ve güvenli yolculuk imkanı bizi tercih eden firma ve bireysel çalışanların sayısının her geçen gün katlanarak artmasını sağlamaktadır.

Ulaşım sektöründe dakikliği ve kaliteli hizmeti parmakla gösterilen firmamız servis taşımacılığı konusunda çalışabileceğiniz en güvenilir, deneyimli ve kaliteli, başarılı bir kuruluştur.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst