ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

NFC Özelliği Nasıl Açılır

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan NFC Özelliği Nasıl Açılır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,061 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı NFC Özelliği Nasıl Açılır
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
257
Tepkime puanı
2
Online Süresi
3h 7m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
NFC özelliği nedir? NFC özelliği nasıl açılır? Günümüzde çok sayıda kişi bu konuda arayış içerisinde olmaktadır. NFC özelliği, kartını şifre girmeden kullanarak alışveriş yapmak isteyen kişiler için son derece iyi bir özelliktir. Bu sayede belirli bir tutara varan alışverişlerde çok hızlı bir şekilde ödeme yapılabilir. Belirli bir tutar diyoruz çünkü, güvenlik gereği bir limit bulunmaktadır.

cropped-Basliksiz-1-3.png


NFC Özelliği Nedir Nasıl Açılır?

NFC özelliği, temassız ödeme anlamına gelmektedir. Bu özellikle yakın alan iletişimi kurulur. Pos makinesi, belirli bir manyetik alan çerçevesinden güvenle çekim yapabilir. Genellikle bu işlem, pandemi döneminde sıkça duyulur hale gelmiştir. Çünkü NFC özelliği sayesinde temasta bulunulmaz. Temassız, güvenilir ödeme imkanı sunulmaktadır.
NFC özelliği açma konusunda ise nonparazit.com web sitesinde bulunan ilgili sayfaya göz atabilirsiniz. Daha detaylı bilgilere bu sayede ulaşabilirsiniz.
 
Üst