ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Bir Web Sitesinin Kazancı Nasıl ArtaR?

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan Bir Web Sitesinin Kazancı Nasıl ArtaR? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,032 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Bir Web Sitesinin Kazancı Nasıl ArtaR?
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
235
Tepkime puanı
2
Online Süresi
41m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Site Adı: Go Seoo
Site Adresi: Goseoo.com
Açıklama:

Bir web sitesinin kazancı nasıl artar. Web siteleri, ziyaretçi engeli bulunmadığı taktirde, internete bağlı her cihazdan, Dünya’nın her yerinden erişebilen sanal alanlardır. Bu alanlarda var olan görünümler, site tasarımcısının göz zevkine, niteliğine göre değişkenlik göstermekte. Görünüm açısından şık olan, içeriği düzgün yerleştirilen sitelerin ise avantajı daha yüksek diyebiliriz.

Bir Web Sitesinin Kazancı Nasıl Artar?

Gelelim asıl sorumuza. Bir internet sitesinin kazancı nasıl artar? SEO ve SEM adında iki farklı kavram bulunmakta. SEM, reklam pazarlamalarının bütünüdür. Yani bazı site sahipleri reklam stratejilerini kullanarak, bu stratejiler üzerinden ürün veya hizmet satışını arttırmak istiyor. Bu da genel olarak sosyal medya reklamları, Google ADWORDS ve diğer sistemlerden reklam verilmesi anlamı taşır.

goseoo-logo.png


Sürekli olarak reklam vermek yüklü maliyetleri de beraberinde getirebilmekte. Eğer siteniz üzerinden uzun yıllar boyunca gelir elde etmeyi ve daha geniş kitlelere ulaşmayı planlıyorsanız bu konuda SEO çalışmalarına yatırım yapmanın öneminin büyük olduğunu söyleyebiliriz. SEO konusunda hizmet veren kuruluşlardan bir tanesi ise GoSeoo.com ‘dur.

SEO Ne Gibi Faydalar Sağlar?

Google, siteleri sıralarken bazı kriterleri dikkate alıyor. Her sayfaya bir futbol ligi olarak bakabiliriz aslında. Google ‘da 1. Sayfada 10 takım, 2. Sayfa 10 takım bulunuyor. Kısacası her sayfada 10 takım var. Her takımın amacı ise bir üst lige çıkabilmek… Alt liglerde bulunan takımların kazancı düşükken, 1. Ligde, yani 1. Sayfada bulunan takımlarınsa kazancı daha da yüksek olabilmekte.

İşte SEO çalışmalarıyla, bu noktada devreye girilerek sitenizi daha üst liglere taşımak adına girişimlerde bulunulur. Eğer kendinize bir takım koçu arıyorsanız, çok da uzaklara gitmenize gerek yok. GOSEOO, bu konuda gerçekten de iyi tercihler arasında. Sizler de profesyonel SEO çalışmalarından yararlanmak isterseniz, kendileriyle iletişime geçebilirsiniz.

https://www.goseoo.com/seo/
 
Üst