KO CUCE ~~ Buraya Reklam Almak için ~~ Hemen Tıkla

Knight Online Achievement Sistemi

ByErotica

BOZKURT
Yönetici
KNIGHT ONLINE DESIGNER
Katılım
16 Ağu 2019
Mesajlar
198
Puanları
93
Konum
Erzincan
Achievement Sistemi
Achievement (başarım) sistemi, görev ve ödül sistemidir. Bu görevleri yaparak başarı puanımızı yükseltirken aynı zamanda yan görevleri tamamlayarak ödüller kazanabiliyoruz.


Achievement sistemine, ana menüdeki Achieve seçeneğine tıklayarak ya da chat penceresine /achieve komutunu yazarak giriş yapabilirsiniz.
Achievementları tamamlayarak, karakteriniz için unvanlar, başarı puanları veya oyun içi kullanabileceğiniz eşyalar kazanabilirsiniz. Bazı Achievement görevlerini tamamladığınız takdirde ödül olarak eşyalar kazanabilir ve kazandığınız eşyaları Achievement penceresinden alabilirsiniz.
Karakteriniz için kazanacağınız unvanlar ise karakterinizin yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olacaktır. Unvanları, belli görevleri tamamladığınız takdirde kazanabileceksiniz. Karakter unvanı ve yeteneğini, karakter bilgi penceresindeki Achieve sekmesinden değiştirebilirsiniz.


Achievement sisteminin Normal, Quest, War, Adventure, Challange olarak 5 ayrı bölümü vardır. Bu bölümlerin de alt bölümleri ve görevleri vardır.

Knight Online Achievementları
Oyunda yer alan tüm achievementlara aşağıdaki tablodan erişebilirsiniz
 
Üst