ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Knight Online Achievement Sistemi

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde KoRehberi Ve Ko Rehberi kategorisinde ByErotica tarafından oluşturulan Knight Online Achievement Sistemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,320 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı KoRehberi Ve Ko Rehberi
Konu Başlığı Knight Online Achievement Sistemi
Konbuyu başlatan ByErotica
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ByErotica

ByErotica

BOZKURT
Yönetici
Site Yetkilisi
Normal Üye
KNIGHT ONLINE DESIGNER
Katılım
16 Ağu 2019
Mesajlar
311
Tepkime puanı
1,196
Online Süresi
47m
Puanları
93
Ofline
Achievement Sistemi
Achievement (başarım) sistemi, görev ve ödül sistemidir. Bu görevleri yaparak başarı puanımızı yükseltirken aynı zamanda yan görevleri tamamlayarak ödüller kazanabiliyoruz.
JZG8an.png


Achievement sistemine, ana menüdeki Achieve seçeneğine tıklayarak ya da chat penceresine /achieve komutunu yazarak giriş yapabilirsiniz.
Achievementları tamamlayarak, karakteriniz için unvanlar, başarı puanları veya oyun içi kullanabileceğiniz eşyalar kazanabilirsiniz. Bazı Achievement görevlerini tamamladığınız takdirde ödül olarak eşyalar kazanabilir ve kazandığınız eşyaları Achievement penceresinden alabilirsiniz.
Karakteriniz için kazanacağınız unvanlar ise karakterinizin yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olacaktır. Unvanları, belli görevleri tamamladığınız takdirde kazanabileceksiniz. Karakter unvanı ve yeteneğini, karakter bilgi penceresindeki Achieve sekmesinden değiştirebilirsiniz.
mMDg3Z.png


Achievement sisteminin Normal, Quest, War, Adventure, Challange olarak 5 ayrı bölümü vardır. Bu bölümlerin de alt bölümleri ve görevleri vardır.

Knight Online Achievementları
Oyunda yer alan tüm achievementlara aşağıdaki tablodan erişebilirsiniz
image.png
 
Üst