Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İYİ KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Yerli Otomobilde Son Durum Nedir?

nuriozzkan

New Member
Katılım
6 Ocak 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
28
Yerli Otomobilde Son Durum Nedir? Yerli otomobil tanıtılması ile birlikte, vatandaşların en merak ettiği konulardan biri oldu. İlgileri üzerine toplayan yerli otomobilin detayları ve özellikleri oldukça merak ediliyor. En çok araştırılan konulardan biri haline gelen yerli otomobil farklı özelliklere sahiptir.Yerli Otomobilin Özellikleri
Yerli otomobilde bulunması düşünülen özellikler şunlardır:

  • Yerli otomobiller elektrikli motor sistemi ile çalışacağı için, çalışırken ses çıkarmama özelliği olacak.
  • İnternete bağlı olarak kullanım sağlanacağı için, akıllı otomobil ismini alacak. En dikkat çeken özelliklerinden biri de büyük bir ekrana sahip olması olacaktır.
  • Aracın her türlü durumu ekrandan takip edilecek, yol takibi ve ulaşım adresleri bu ekranda yer alacak.
  • Eğer yerli otomobil kullanan kişinin aynı zamanda akıllı evi de bulunuyorsa, ikisi arasında bağlantı kurulup, takip edilebilecek.
  • Sürekli güncellenecek olan yerli otomobil, en yeni güncellemelerine, internet bağlantısı sayesinde sahip olacak.
  • Yerli otomobilde herhangi bir sorun olduğu zaman, servis problemi bağlantı yolu ile tespit edip, çözüme ulaştıracak.
Yerli Otomobilde Son Durum Nedir? Bunların yanı sıra, pek çok şeyin aracın sistemine bağlı olduğu yerli otomobil de aracın parçasının değişmesi gerektiği bir durumda, sistem kendiliğinden, bakım servisi ile iletişime geçebilir. Bazen kullanıcı bile bunu anlamayabilir. Otomobilin en çok ilgi çeken özelliklerinden biri de otomatik sürüş özelliğidir. Aracın kendiliğinden duruma göre, kalkıp durma sistemi ile trafikte kolaylık sağlayacaktır. Aracın motoru ve hızlanma gücünün de çok iyi olması bildirilen özelliklerindendir. Direksiyon, sürücünün hata yaptığı zamanlarda özel sistemi ile yok kontrolü sağlayabilecektir.Yerli Otomobil de Son Gelişmeler
Yerli otomobil üretme sürecinde tüm yaşanan olumsuzluklara rağmen, tanıtımının yapıldığı ve gereken bütün desteklerin verildiği, hükümet tarafından açıklandı. Türkiye yerli otomobil üretimi çalışmalarına, ilk defa Adnan Menderes döneminde başlamıştır. Bu proje bir türlü tamamlanmadığı için, yarım kalmış ve önemli bir gelişme yaşanmamıştır.

Son olarak Türkiye’nin yerli otomobil TOGG üretimi ile ilgili çalışmasında her türlü imkânın kullanıldığı belirtildi. Vatandaşın, yerli otomobil ile ilgili beklentisinin yüksek olduğu ve oldukça talep edileceği konuşuluyor. Aracın bütün sistem ve özelliklerinin Türk mühendisleri tarafından tasarlandığı bir proje olan yerli otomobil, satışa sunulması en çok beklenen ve ilgi odağı olan bir proje haline geldi.

Yerli Otomobil forum sitesi için de sayfamızı ziyaret ediniz.
 
Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst