Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İyi KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Winrar Şifre Nasıl Kırılır

Xenops

Member
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
216
Tepkime puanı
2
Puanları
18
Yaş
32
Web Site Adresi: Help724.com
Web Site Konusu: Güncel teknoloji ve donanım sitesi

Winrar şifre nasıl kırılır? Winrar şifre kırma programı arıyorsanız şayet doğru yere hoş geldiniz. Winrar, günümüzün en çok kullanılan veri sıkıştırma yazılımları arasında yer almaktadır. Veriler genel olarak ayrı ayrı saklandığında daha fazla yer kaplayabiliyor. Bu sebepten dolayı kullanıcılar daha düşük boyutlarda verilerini saklamak istedikleri için Winrar programını kullanmaktadır. Bazı kişiler ise sıkıştırdıkları verilere herkesin ulaşmasını istemediği için, sıkıştırılan veriyi şifrelemektedir.Winrar Şifre Nasıl Kırılır? Winrar Şifre Kırma Programı


Yakın bir geçmişte ya da uzun seneler önce tanımlanan şifreler bazı durumlarda unutulabilmektedir. Özellikle önemli verilerin yer aldığı dosyalar için atanan şifrelerin unutulması korkuya sebep olabilmektedir. Winrar şifre kırma yöntemi sayesinde şifreyi unuttuysanız eğer yeniden öğrenebilmeniz mümkün. Help724.com ‘da, yazımızın sonuna da açık bir şekilde bağlantısını bırakacağımız sayfa aracılığıyla bu programı indirebilirsiniz.

Winrar Şifre Kırma Nasıl Çalışır?

Winrar şifre kırıcı program, deneme yanılma yoluyla şifreleri sistematik bir şekilde deneyerek çalışmaktadır. Örneğin şifreniz abc123 gibi basit bir kelime ve harf dizesinden oluşuyorsa şifreniz çok daha kısa süre içerisinde kırılır. Ancak şifreniz a+b3-.?13 gibi daha karmaşık bir dizeden oluşuyorsa bu durumda şifrenizin kırılması daha da uzun sürebilir. Bilgisayarınızın hızı düşükse eğer şifre kırıcı program çalışıyorsa, farklı programları kullanmamanız süreci hızlandıracaktır.
https://help724.com/winrar-sifre-kirma/
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst