ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Ücretsiz Kedi Sahiplendirme İlanları İçin Tek Adres Patigil

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde patigil tarafından oluşturulan Ücretsiz Kedi Sahiplendirme İlanları İçin Tek Adres Patigil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,153 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Ücretsiz Kedi Sahiplendirme İlanları İçin Tek Adres Patigil
Konbuyu başlatan patigil
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dvrzener

patigil

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Online Süresi
0
Puanları
0
Yaş
31
Ofline
Patigil.com adresinden tamamen ücretsiz kedi sahiplendirme ilanları bulabileceğinizi biliyor muydunuz? Satın alma sahiplen prensibi ile hareket eden Patigil ailesi, pek çok kedi ve köpek sahiplendirme ilanını içeriyor. Sevimli hayvan dostlarımıza sıcak bir yuva açmayı düşünenlerdenseniz Patigil bünyesinde ilanlara mutlaka bir göz atmalısınız.

Köpek sahiplendirme için de Patigil.com adresindeki tamamı ücretsiz ilanlara göz atabilirsiniz. Evcil hayvan sahiplenmenin en güvenilir yollarından olan Patigil, bu alanda kesintisiz bir hizmet sunmaktadır. Minik dostlarımıza kucak açmak için siteyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Patigil Farkı ile Kedi Sahiplendirme İlanları
Patigil ailesi, hayvan sahiplendirme konusunda oldukça önemli ve kimsenin atamayacağı adımlar atıyor. Sokakta kalan ya da eski ailesi tarafından terk edilen sevimli dostlarımızın ücretsiz ilanları Patigil bünyesinde yer alıyor. Siz de yavru kedi sahiplenme gibi fırsatları değerlendirerek size en uygun olan ilan ile iletişime geçebiliyorsunuz.

Ücretsiz kedi sahiplendirme ilanları arasında her yaştan ve cinsiyetten çeşitli sevimli kediler bulunuyor. Patigil sitesinde aynı zamanda sokağa terk edilen ya da sahiplendirilmek zorunda kalınılan cins kediler de yer alabiliyor. Bu sevimli hayvan dostlarımıza sıcak bir yuva ve sınırsız sevgi vermek için her zaman sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Patigil Farkı ile Köpek Sahiplendirme İlanları
Patigil, yalnızca kedi sahiplendirme ile değil köpek ve kuş gibi hayvanların ücretsiz sahiplendirilmesinde de önemli rol oynuyor. Sitemizde yer alan köpek sahiplendirme ilanlarına göz atarak sokaklara terk edilmiş sevimli köpeklere kucak açabilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun size en yakın ve en uygun sahiplendirme ilanlarını sitemizde bulabilirsiniz. Tamamı ücretsiz olan bu ilanlarda size belki de ömür boyu yoldaş olacak sevimli hayvan dostlarımız bulunuyor.

Patigil ailesi olarak bizler, her daim hayvanların sağlıklı koşullarda yaşamasına özen gösteriyoruz. Bu yüzden satın alma sahiplen ilkesini de benimseyerek sevimli dostlarımızı sahiplendirmek adına adımlar atıyoruz. Siz de bu ailenin bir parçası olarak sokaklarda yaşamak zorunda kalan canlılara evinizi açabilirsiniz. Sitemizde pek çok evcil hayvanın ve hayvan türünün ücretsiz sahiplendirme ilanlarını bulabilirsiniz.

Ayrıca, web sitemiz üzerinden kuş sahiplendirme hakkında bilgi alabileceğiniz gibi Patigil web sitemizden kuş ilanlarına göz atabilir onları sahiplenebilir ya da sahiplendirebilirsiniz.

Sizler için birçok yenilik yapan web sitemiz, bugüne kadar sahiplendirme ilanları ile ilgili daima satın alma sahiplen ilkesini benimsemiş duruma geldi.
 

dvrzener

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
24 Ara 2020
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Online Süresi
0
Puanları
0
Yaş
35
Ofline
Yavru kedi veya kopek sahıplenmek ıstıyorum ama pek bilgiye sahıp degilim egitimleri zor olurmu ?
 
Üst