ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Tel Çit - Panel Çit - Çim Çit

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan Tel Çit - Panel Çit - Çim Çit başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,037 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Tel Çit - Panel Çit - Çim Çit
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
290
Tepkime puanı
2
Online Süresi
6h 17m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Site Adı: Gençler Tel
Site Adresi: Genclertel.com.tr
Site Konusu: Tel çit & Panel çit sistemleri
Açıklama:

Panel çit sistemleri satış firması arıyorsanız hoş geldiniz. Gençler Tel Firması tel ve tel ürünleri satışını yapmaktadır. Dilediğiniz ürünü uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Panel Çit Sistemleri Satış Firması

Panel çit çevrenin güvenliğini sağlayan, sınırları belirleyen tel ile yapılan en önemli sistemdir. Şık ve dekor görünümü her mekanda ve alanda kullanılan bir tel örgüdür. Yapısı simetrik bir görüntüyü anımsatmakta olan panel çitler doğa olaylarına karşı dayanıklıdır. Kolay kullanımı olan bir tel çit sistemidir.

654-hakkimizda.jpg


Hırsızların ve hayvanların girmemesi için güvenli bir koruma sağlar. Panel çitlerin tercih edilmesinin nedeni montajların kolay ve dayanıklı bir sistem olmasıdır. En önemli etken ise şık bir tasarıma sahip olmasıdır.

Çim Çit

Çim çit yeni nesil ürünlerden biridir. Çim çitlerin kullanımı oldukça ergonomik olmakla birlikte montajı da oldukça basittir. Montajının kolay olması ile birlikte değişik bir alana taşınması ve sökülmesi de oldukça ergonomiktir. Ayrıca çim çit fiyatları çim halıya göre daha ekonomiktir.

Tel Çit

Tel çitler arsa ve bahçe etrafını korumak için yapılmaktadır. Tel çit montajları yabani hayvanlardan korumak ve arsaların sınırlarını belirlemek için kullanılır. Tel çit galvanizli telden üretilmektedir. Galvanizli tel çelik tellerin galvaniz ile kaplanması ile oluşmaktadır. Galvanizli kaplama işlemleri elektroliz ve sıcak daldırma galvaniz işlemi yöntemleriyle galvaniz kaplama olarak ikiye ayrılır. Sıcak daldırma galvaniz işlemleri elektroliz yöntemlerine göre daha uzun ömürlüdür.
 
Üst