ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Takipçi ve Abone Hizmetleri

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Kalavun54 tarafından oluşturulan Takipçi ve Abone Hizmetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,022 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Takipçi ve Abone Hizmetleri
Konbuyu başlatan Kalavun54
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kalavun54

Kalavun54

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
4 Nis 2021
Mesajlar
64
Tepkime puanı
1
Online Süresi
1h 32m
Puanları
8
Yaş
31
Ofline
Site Adı: Takipçi Satın Al 2021 - %30 İNDİRİMLİ - InstaTakipci.Online
Site Konusu: Instagram takipçi satın alarak kişisel ve kurumsal kimliğinizde fark yaratın. İnstaTakipci Sosyal medya ajansı resmi websitesidir.
Site Alt Yapısı: Kurumsal
Site Adresi: https://instatakipci.online

YouTube platformu, ilk kurulduğunda bir video paylaşım sitesiydi. Facebook, Twitter ve TikTok gibi platformların çıkmasıyla birlikte YouTube'da sosyal medya platformu haline geldi. Diğer yandan, YouTube şirketinin Google şirketi tarafından satın alınmasıyla birlikte Google ile YouTube daha entegre hale geldi. Google'ın reklam aracı olan Adsense'ın YouTube'da entegre edilmesiyle birlikte YouTube artık bir arama motoru boyutuna ulaştı. Bu yüzden de birçok şirket ürünlerinin videolarını YouTube platformuna yükleyerek buradan ziyaretçi almaya çalışmaktadır. Youtube, Instagram ve Twitter sosyal medya platformlarına yönelik takipçi ve abone hizmetleri satın almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 
Üst