ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Sosyal Medya ve Google Hizmetleri

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Kalavun54 tarafından oluşturulan Sosyal Medya ve Google Hizmetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,014 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Sosyal Medya ve Google Hizmetleri
Konbuyu başlatan Kalavun54
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kalavun54

Kalavun54

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
4 Nis 2021
Mesajlar
64
Tepkime puanı
1
Online Süresi
1h 32m
Puanları
8
Yaş
31
Ofline
Site Adı: Sosyal Medya Hizmetleri
Site Konusu: Birbirinden güzel sosyal medya ve google hizmetleri ile karşınızdayız verdiğimiz bazı hizmetler; google haritalar pin kodu ve yorum, organik hit ve diğer hizmetlerimiz bulunmaktadır.
Site Alt Yapısı: Kurumsal / SMM Panel
Site Adresi: https://takipcialhizli.com

Günümüzde birçok işletme internet üzerindeki görünürlüğünü arttırmak için çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmaların başında ise sosyal medya platformları gelmektedir. Bunun temel sebebi ise, e-ticaret yani internet üzerinden yapılan alışverişlerin giderek artmasıdır. Birçok kullanıcı özellikle pandemi sürecinde alışverişlerini internet üzerinden gerçekleştirmiştir. Bu yüzden de işletmeler Instagram, Twitter, Instagram ve TikTok gibi sosyal medya platformlarında görünürlüğünü arttırmaya çalışmaktadır. Yine en önemli arama motoru olan Google'a yönelikte çalışmalar yapılmaktadır. Google harita hizmeti, lokal yani yerel bazda önemli bir çalışmadır. Haritalar aracında işletmenizin üst sıralarda olmasını sağlamak için yorum hizmetinden yararlanmak zorundasınız. Web sitemiz olan Takipcialhizli olarak tüm sosyal medya platformları başta olmak üzere Google Harita hizmetimizde bulunmaktadır.
 
Üst