Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Silkroad Online Hakkında Herşey kategorisinde Admin  tarafından oluşturulan Silkroad Online 2021 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,575 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Silkroad Online Hakkında Herşey
Konu Başlığı Silkroad Online 2021
Konbuyu başlatan Admin 
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Admin

Admin 

Kurucu Admin
Katılım
6 Ağu 2019
Mesajlar
1,004
Tepkime puanı
382
Puanları
83
Web sitesi
www.kocuce.com.tr
Silkroad Online 2021 Joymax firması tarafından geliştirilmiş "Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu MMORPG dur Sadece Avrupa'da ve Doğu Asya'da 250 milyonu aşan oyuncu kitlesine sahiptir. Joymax'ın denetimi dışında kurulan korsan server oyuncuları da göz önüne alınırsa bu sayının 500 milyonu aşacağı düşünülmektedir. Şu anda Çinli ve Avrupalı medeniyetlerin komutanlarının karakter yapıları üzerine kurulan Silkroad Online Eski Asya ve Avrupa arasındaki kültürel ve ekonomik ticareti yansıtan, ama şimdi unutulmaya yüz tutan görkemli bir tarihi, maceralarla yaşatmaktadır. Oyunda Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

Silkroad Online Çin ve Avrupa arasına yayılan gerçekçi geniş bir haritayla ve kaliteli grafik özellikleriyle dikkat çekmektedir. Oyunun sistemi ve amacı üç meslek grubuna dağılır: tüccarlar, hırsızlar ve avcılar.

Telif​

Oyunun tüm telif hakları Joymax'a aittir. Ancak hakları JC Planet ile paylaşmaktadır. Oyun haklarının bir kısmı JC Planet' a verilmiştir.

Kayıt​

Silkroad Online sitesinde sağ üst tarafta bulunan create account(Üye ol) bağlantısına tıklanır. Ancak öncelikle bir e-posta adresine doğrulama kodu gönderilir. E-posta daki kod kullanılarak yeni üyelik kaydı yapılabilir. Üyelik alındıktan sonra güncel istemci indirilir. Daha sonra oyun içerisinde üyelik adı ve şifre ile oyuna giriş yapılabilir.

Sistem gereksinimleri 2021​

İstenilen en düşük konfigürasyon:
Pentium 4 2.4 GHz ya da yükseği işlemci
512MB RAM
3D speed over GeForce2 veya ATI 9000 ekran kartı
DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
4GB boş alana sahip harddisk
Windows 2000, XP, Vista, Windows 7 işletim sistemi,Windows 8

İstenilen konfigürasyon 2021
Dual Core 2.13 GHz ya da yükseği işlemci
1GB RAM
GeForce 8600gt or HD3650 ekran kartı
DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
4GB boş alana sahip harddisk
Windows 2000, XP, Vista, Windows 7 işletim sistemi,Windows 8

Kurulum ve oyuna giriş 2021​

Silkroad Online sitesinden indirilen dosyanın bilgisayara kurulumu tamamlandıktan sonra çalıştırılarak varsa otomatik güncellemeler yapılır (her Salı sabahı sunucularda bakım ve güncelleme yapılır). Start butonuna basılmasıyla Xtrap programını güncelledikten sonra oyun yüklenecektir. Ekran geçiş yaptıktan sonra herhangi bir tuşa veya mouse a tıklanarak gelen ekrana isim ve şifre yazılır, oynamak istenilen sunucu seçilir. En son eklenen sunucuları seçmek yeni başlayanlar için idealdir, connect tuşuna bastıktan oyun sizin için otomatik deneme yapacaktır. Karakter seçme veya yeni karakter yaratma ekranında oyuncu uygun karakter yaratır veya oyuna girmek için daha önceden yarattığı karakteri seçer. Karakter seçildikten sonra Start ile oyuna başlanabilir.

Güvenlik 2021​

Silkroad Online ile beraber Xtrap isimli bir koruma programı yüklenir, bu program bilgilerin korunması ve 3. parti uygulamaların kullanılmasını önlemek içindir. Oyunu daha hızlı oynamak için yazılmış 3. parti programlar bu koruma sistemini iptal ederek giriş yaparlar. Bot ve Loader denilen bu tarz illegal programlarda keylogger (şifre çalmak içindir) ve virüs olma olasılığı yüksektir, bu tarz programların kullanılmaması tavsiye edilir. Oyun yöneticileri tarafından da bu tarz programları kullananlar takip edilip banlanmaktadır (Oyundan 100 yıl uzaklaştırma).

Oyun İçeriği 2021​

Oyun genel olarak ticari bir strateji oyunu olmakla birlikte temel gaye seviye yükseltip altın kazanmaktır. Kazanılan seviyeler yeni becerilerin açılmasını mümkün kılar ve kazanılan altınlar da kıyafet, silah, yüzük, küpe gibi malların daha kolay satın alınmasını sağlar.

Irklar 2021​

Silkroad Online oyuna ilk giriş yapıldığında ve olarak iki tür sunmaktadır. Her ırkın kendine has özellikleri bulunmaktadır. Açılan bir ırk karakteri daha sonra başka bir ırka dönüştürülemez.

Çinliler​

Savaşçılar ve büyücüler olarak 2 gruba ayrılır. Silah kullanma üzerine gelişmiş yetenekleri vardır ve hem grup hem de tek başlarına savaşmak için uygundurlar.

Avrupalılar​

Avrupa karakterleri grup oyununa daha yatkındır. Çinliler gibi tek başlarına rahat gelişmekte zorluk çekebilirler.

Karakter gelişimi​

Gelişim Puanı (Stats)​

Karakter her seviyeyi atlayışında 3 gelişim puanı alır. Bu puanlardan ikisi otomatik olarak güç (STR - Strength(Güç)) ve zekaya (INT - Intelligence(Zeka)) paylaştırılır, kalan 3 puanı karakterin gelişim göstermesinin istendiği alana verilir, tek bir yere verildiği gibi karışık olarak da verilebilir. Ama tabii ki her karakterin kendine göre vermesi gereken gelişim statüsü vardır.Örneğin Avrupa'lı Wizard karakteri 3 gelişim puanını da INT'e vermelidir. Aynı şekilde warrior veya xBow un gelişim puanlarını Str ye vermesi en uygun olanıdır.

Tecrübe Puanları (Exp)​

Karakter her canavar kestiğinde veya oyun içerisindeki görevleri yaptığında belli bir puan alır, bu puanlar istenilen seviyeye geldiğinde karakter bir üst seviyeye çıkar. Ekranın alt köşesinde bulunan yeşil bar üzerindeki yüzde tamamlandığında karakter seviye atlar. Küresel sunucularında şu andaki en yüksek seviye 140' tır.

16 Ağustos 2016'da Silkroad-R'de JC Planet kanalı ile 'Ephesus' isminde son seviyenin 90 olduğu bir sunucu açılmıştır.

Silkroad-R zamanla International Silkroad sunucularının içine eklenmiştir.

Beceriler (Skill)​

Karakter her yaratık kestiğinde gelişim puanıyla beraber bir de beceri (skill) puanı alır bu puanları belli bir alanda ustalaşmak için kullanılır. Oyuncunun seviye atladığında beceri ekranından uzmanlaşmak istediği alanı "Level Up" yapması gerekir. Becerilerde iki ırk içinde ortak olan bazı noktalar vardır sadece. Beceri üst levelleri kendi levellerini geçemez. Pasif ve aktif olarak farklı beceriler vardır, pasif olanlar açtığınız anda karakterinizine etki eder. Oyuncu aktif olanları belli sürelerde kendisi çalıştırmak zorundadır. Bazı becerileri açabilmek için bir önceki seviyedekini de açmanız gerekebilir.

Avrupalı ve Çinli karakterler sadece iki alanda uzmanlaşabilir. Her seviyede farklı beceriler açılacak, kullandıkları becerilerde gelişecektir.

Avrupalı karakterlerin beceri skilleri

 • Melee: Warrior, Roque güç üzerine kurulu yapılardır fakat büyülü vuruşlara karşı zayıflardır. Gelişim puanlarının STR verilmesi önerilir.
  • Warrior: One Handed Sword, Two Handed Sword ve Dual Axe olmak üzere üç değişik silahı kullanma kabiliyetine sahiptir. Yaratıkları üzerine çekme, parti üyelerinin hasarını parti arasında dağıtma gibi becerileri bulunur.
  • Roque: Oyundaki en yüksek kritiği vuran silahlara sahiptirler, Crossbow ok atma kabiliyetine sahiptir, Dagger ise yakın dövüş ve zehirleme konusunda uzmandır.
 • Caster: Wizard, Warlock büyülü vuruşlar üzerine kuruludur ama fiziksel vuruşlara karşı zayıflardır. Gelişim puanlarının INT verilmesi önerilir.
  • Wizard: Kullanabileceği tek bir silah vardır ama oyunda yapılan en yüksek zararları verebilir.
  • Warlock: Rakibini zayıf düşürecek kara büyü becerilerine sahiptir.
 • Buffer: Bard, Cleric partilerin vazgeçilmez karakterleridir. Gelişim puanlarının verilmesi oyuncuya bağlıdır.
  • Bard: Müzisyendir, yaptığı müzikle hızlı yürüme, yaratıklardan korunma, parti üyelerine fiziksel ve büyüsel defans sağlama, fiziksel ve büyüsel saldırı gücü arttırma, parti üyelerine mana basabilme gibi becerileri bulunur.
  • Cleric: Parti oyunlarının vazgeçilmezidir. Parti üyelerine can basma, güç(STR) ve zeka(INT) miktarını arttırma, büyüsel ve fiziksel savunma, karakterleri yeniden diriltebilme gibi becerileri bulunur.
Çinli karakterlerin beceri skilleri
Çinli karakterlerde silah ve büyü olarak iki farklı yapı vardır. Gelişim puanlarına göre silah ve beceri geliştirirler.

 • Weapon: Kılıç, mızrak ve yay olmak üzere 3 çeşittir, verilen gelişim puanına göre silah seçimi yapılır.
  • Bicheon: Sword ve Blade olmak üzere iki silah vardır Fiziksel vuranlar Blade büyülüler Sword kullanır, ikisi de kalkan kullanabilir. STR yapılandırılmalı Blade dövüşlerde çok tercih edilir, INT yapılandırılmalı Sword daha kolay ölebilir ama rakibe yüksek zarar verir.
  • Heuksal: Spear ve Glavie olmak üzere iki silah vardır Fiziksel vuranlar Glavie büyülüler Spear kullanır, pasif olarak canını arttıran özel bir becerisi vardır. STR yapılandırılmalı Glavie ekstra gelen canıyla dayanıklıdır ve vuruş gücü de orantılıdır. INT yapılandırılmalı Spear Çinli karakterlerin en yüksek zararı veren karakteridir, ama korunması olmadığı için daha dayanıksızdır.
  • Pacheon: Sadece Bow kullanır, Uzaktan yüksek kritik vurma yeteneğine sahiptir. En hızlı seviye atlayan karakterlerdendir. Dövüşlerde yanına oyuncular gelemeden kazanabilir. Fiziksel veya büyülü olması oyuncunun seçimine bağlıdır.
 • Force: Karakterin kullandığı silahla bağımsız olarak 4 ana maddeden güçler seçilebilir. Beceri geliştirmesinden sonra Cold, Fire ve Lightning tek bir uzmanlık alanında birleştirildi.
  • Cold: El yakması buzdur, en düşük zararı verir. Rakibi dondurablir veya yavaşlatabilir, karaktere fiziksel defans sağlayan büyüleri vardır.
  • Lightning: El yakması elektriktir, Rakibe şok verebilir, karaktere hızlı yürüme ışınlanma büyüsel vuruş gücünü arttırma gibi büyüler verir.
  • Fire: El yakması ateştir, en yüksek zararı verir. Rakibi yakabilir, büyüsel dayanıklılık, görünmezleri görme gibi büyüler verebilir.
 • Force Power: Ölüleri diriltme, canı azaldıkça takviye edebilme, yaratıklardan korunma oluşturma, rakibe büyü yapabilme özellikleri vardır.
 • İş Becerileri(Job Skill):Oyuna gelen güncelleme ile taşıma-nakliye hayvanı ayrıca bununla ilgili pasif beceriler eklendi. Çin ve Avrupa karakterlerinde mevcuttur.

Kıyafet seçimleri​

Burada belirtilen seçimler sadece tavsiye olup genellikle en uygun olan tercihlerdir.

 • Robe (Avrupa) ve Garment (Çin) kıyafetlerinin büyüsel dayanıklılıkları fazla fiziksel dayanıklılıkları zayıftır. Kumaştan yapılan hafif bir kıyafet olduğu için yürüme hızınız % 20 daha fazladır. Ayrıca bu kıyafeti giydiğinizde mana kullanımı %20 civarında düşecektir.
 • Light Armor (Avrupa) ve Protector (Çin) iki vuruşa da orantılı olarak dayanıklıdır. Kumaş ve metal karışımından yapılan orta ağırlıkta bir kıyafet olduğu için yürüme hızınız % 10 daha fazladır.
 • Heavy Armor (Avrupa) ve Armor (Çin) fiziksel dayanıklılıları fazla ama büyüye karşı dayanıklılıkları zayıftır. Metalden yapılan ağır bir kıyafet olduğu için yürüme hızınız değişmez.
 • Avrupa yapılanmanın elbise seçim tavsiyesi;
  • Warrior: Heavy Armor, Light Armor
  • Rogue: Light Armor
  • Warlock: Genel olarak Robe ancak savaşlarda Light Armor da tercih edilebilir
  • Wizard: Genel olarak Robe ancak savaşlarda Light Armor da tercih edilebilir
  • Bard: Robe
  • Cleric: Robe veya Light Armor
 • Çin karakterler yapılarına göre farklı seçimlere sahiptir.
  • STR yani savaşçı karakterler fiziksel dayanıklılığa sahip oldukları için çoğunlukla garment bazen de protector giyerler.Canları Yüksektir Hasarları INT karakterlere göre azdır.
  • INT yani büyüsel gücü olan karakterler de çoğunlukla protector bazen de armor giyerler. Canları düşüktür ama yüksek hasar verirler ve kolay ölebilirler.

Simya Sistemi (Alchemy)​

Oyun içerisinde yerden düşen ve satın alınan eşyaların üzerinde belli değerler vardır. Fiziksel Atak Gücü, Büyüsel Atak Gücü, Kritik, Büyüsel Savunma, Fiziksel Savunma gibi değerler belli bir rakam aralığında olup yanlarındaki parantezde bulunan yüzdeye, eşyanın derecesine ve gelişmişlik seviyesine bağlıdır.

Eşyayı güçlendirmek(+ basmak)​

Silaha basılan her (+) Fiziksel saldırı gücü büyüsel saldırı gücü, giysilerde savunma, aksesuarda ise emilim değerlerinde bir artışa yol açacaktır. Eşyayı geliştirmek ilk seviyedeyken kolay iken(+1'den +3'e vb.) seviye arttıkça eşyayı geliştirmek zorlaşır(+7'den +12'ye vb.). Silah, kıyafet ve aksesuara + basmak için öncelikle ilgili Elixir olmak zordundadır. Silah için Elixir Weapon, kıyafet için Elixir Protector, aksesuar için Elixir Accesory kalkanlar için ise "Elixir Shield". Ayrıca NPC' lerde satılan Lucky Powder' tutma şansını arttıracaktır. İksir ve şans iksiri alındıktan sonra Y harfine basarak Alchemy (Simya) penceresi açılır. Bu pencere iki bölümden oluşur birincisi taş basmak, ikincisi + basmak içindir. 2. Pencereye gelip sol tarafa silah konulur yandaki açılan slota ilgili elixir ve istenirse (şart değil) Lucky Powder. Daha sonra Fuse seçeneğine tıklanarak işlem tamamlanır. Koyulan alandaki silahın üzerinde ışık çıkara silah başarıyla yükseltilmiştir, koyu bir duman çıkarsa başarısız olmuştur.
Önemli olan noktalar şunlardır; deneme başarısız olursa silah 0' a geri düşer, +5 den sonraki denemelerde silahın yok olma ihtimali vardır. Denenen öğenin en altına maviyle Astral taşı basılmışsa +5 sonraki başarısız bir denemede silah +5' e düşer ve astral değeri 1 azalır. Öğede maviyle yazılmış Immortal(ölümsüz) yazısı varsa başarısız denemede yok olma işlemi olursa immortal öğeyi kurtaracaktır.

12. ve daha yüksek Derece eşyalardan sonra eşya ile ilgili Enhancer ve Magic proof stone(Magic, Rare veya Legend) gereklidir. Eğer magic proof stone olmaz ise simya güçlendirmesi başarısız olduğu zaman eşya imha edilir. Magic proof stone varken başarısız olursa -1 olarak ayarlanır. ve Magic Proof Stone imha edilir.

Eşyaya Özellik Eklemek veya Güçlendirmek​

Yaratık keserken altın ve item haricinde yeşil ve pembe taşlar düşer. Bu taşlar eşyaya özellik basmak içindir.(Yeşil taşlar özellik eklemek, pembe taşlar eşyada bulunan özelliği geliştirmek içindir.) Eşya için gereki olan taş temin edildikten sonra simya sistemi aracılığı ile eşya güçlendirilebilir. İşlem başarılı olursa eşyaya özellik eklenmiş olur veya güçlendirilir.
Önemli olan noktalar şunlardır; eşya geliştirmek şansa bağlı olarak değişmekle beraber(Alchemy Catalyst Şansı %100 arttırır.), aynı özellik o öğede varsa düşürebilir veya yükseltebilir ama özellik kaybolmaz. Başarılı işlem durumunda öğenin farklı bir değerindeki yüzdesinde şansa bağlı olarak değişiklik olabilir.

Nadir Öğeler (SOX items)​

Oyunda 2 tip değerli öğe ve bunlarında 3 çeşidi vardır. Bunlardan ilki yaratık keserken rastgele daha sık yerden düşen fazla özelliği olmayan eşyalardır. İkincisi ise daha zor düşen nadir eşyalardır ve bu eşyalar normal eşyalara göre daha güçlüdür. Silah, kıyafet veya aksesuar olabilir.11. Seviyeye kadar yaratıklardan düşebilir veya Akademiden mezun ettiğimiz çıraklar sayesinde elde edilen puanlar ile 8 ve 9. Derece çin silahları satın alınabilir. Kayıp Dünya ile 8-9. derece Güneş mührü, 10. Derece Ay Mührü ve 11. Derece Mısır silahları elde edilebilir. Battle Arenadan(Savaş Alanından) elde edilen Arena Coin ile 8-9-10-11. derece aksesuarları elde edilebilir. 105. Seviyeden sonra açılan tapınaktaki eşsiz yaratıkları öldürerek Gold Coin yardımı ile 11. Derece mısır eşyaları satın alınabilir. Ayrıca 71. Seviyeden sonra her şehirde bulunan günlük görev yöneticisinden Genie's Lamp görevini yerine getirerek nadir öğeler elde edilebilir. Özel silahlar karakter pencerenizde çevresinde ışıklar dönerek gösterilir, elinizdeki silahlarınsa cinsine göre parlama şekli vardır. Son güncellemeler ile artık 1-71. Seviye arası yaratıklardan altın ve eşya düşmemektedir. Bunun yerine Token adı verilen eşyalar düşmektedir. Tokenler ile 1-71. Seviye arası nadir öğeleri NPC'lerden elde edilebilir. 1-8-16-32-42-52 ve 64. Seviyede ücretsiz olarak Yıldız Mührü Silah-Kıyafet-Aksesuar temin edilebilir. Genie's Lampda; 71-90 arası 9-10. Derece, 91-100 arası 10-11. Derece, 101-110 arası 11-12 Derece, 110-120 arası 12-13. Derece, 120-130 arası 13-14. Derece, Nadir eşyalar elde edilebilir.

Bu özel öğeler kendi aralarında 3' ayrılır.

 • Yıldız Mührü(Seal of Star): Dengi olan eşyaya +4 ile +5 arası bir değer basılmış gibidir. Silahın üzeri parıldayan bir toz bulutuyla sarılıdır.
 • Ay Mührü(Seal of Moon): Dengi olan eşyaya +9 ile +10 arası bir değer basılmış gibidir. Silahın çevresinden birbirine çapraz geçen 2 ışık dalgası silahın üst kısmına doğru dönerek ilerler.
 • Güneş Mührü(Seal of Sun): Dengi olan eşyaya +14 ile +15 arası basılmış gibidir. Silahın çevresinden birbirine çapraz geçen 2 ışık dalgası silahın üst kısmına doğru dönerek ilerler, dalgalar tepeye ulaştığında bir parıltı ortaya çıkar.
 • Seal of Nova(Kutup Yıldızının Mührü): Sadece 11. Seviye malzemelerde bulunan ve yaklaşık dengi olan silah ve kıyafete +7 basılmış gücündedir. Güneş Mühründeki gibi bir parlaması mevcuttur. "Seal of Sun, Seal of Moon ve Seal of Star" 11. Derecede yer almamaktadır. Bunun yerine 11. Derecede normal Seal of nova, Mısır A ve Mısır B sınıfı eşyaları vardır. (Silah: Power ve Fight, Kıyafet: Destruction ve Immortality, Aksesuar: Myth ve Legend)
Not: Buradaki + değerleri kesin olmamakla beraber oyunu oynayanların çok büyük bir kısmının (%80 +) ortak düşüncesidir.

 • Magic:12. Derece ve daha yüksek eşyalarda olur. Yıldız mührünün 12. Derece eşyadaki karşılığıdır. 11. Derece normal +7 ve üzeri eşyalar 12. derece Magic'e yükseltilebilir.
 • Rare:12 derece veya daha yüksek dereceli eşyalarda olur. Ay mührünün 12. Derece eşyadaki karşılığıdır.11. Degree Seal of Nova +7 ve üzeri itemler 12. Derece Rare'ye yükseltilebilir.
 • Legend:12. Derece veya daha yüksek dereceli eşyalarda olur.11. derece Mısır +7 ve üzeri itemler ile 12. derece Legend'e yükseltilebilir.
(NOT:Magic,Rare ve Legend itemler sadece 12 ,13, ve 14 ve 15. Derece'de olur. Aynı şekilde 12 ve 13. Derece eşyalar +7 ve üzeri olduğu zaman bir yüksek dereceye yükseltilebilir.

 • "15. Derece Silahlar: " Bu eşyalar Magic Pop veya 'Sealed Dungeon of Vicious Shadows' zindanı veya 14. Derece +7 eşyaların yükseltilmesi yolu ile elde edilebilir. Eğer zindan yolu ile elde edilecekse; bu zindana girmek için 'Enter Sealed Dungeon of Vicious Shadows with ticket' isimli eşyaya ihtiyaç vardır. Eşya mağazasında 20 silk'e bulunabilir veya nadirende olsa belirli zamanlarda Event yolu ile kazanılabilir.
15. Derece eşyalar ve aksesuarlar ise oyuna eklenmemiştir.

Eşsiz(Unique) yaratıklar​

Farklı seviyelerde özel yaratıklar çıkmaktadır. Özel yaratıklar belirli ama geniş sayılabilecek bir alanın rastgele bir yerinde çıkarlar. Çıktıkları zaman oyundaki herkesin göreceği şekilde ekranda yazı çıkar. Özel yaratıkların yüksek canları vardır ve kolay ölmezler, belli aralıklarla yanlarında (spawn) çok fazla sayıda dengi yaratıklar çıkarırlar ki bu yaratıklar kendi levellerinden daha güçlüdür, bu yüzden oyuncunun dengi olan bir unique ile tek başına savaşmaması tavsiye edilir. Özel yaratığa en fazla hasar veren karakterin ismi oyundaki tüm herkesin göreceği şekilde ekranın üst kısmında yazar. Şu anda oyunda bulunan özel yaratıklar seviyelerine göre sıralarsak Tiger Girl, Cerberus, Captain Ivy, Uruchi, Isyutaru, Lord Yarkan, Demon Shaitan, BeakYung The White Viper(Medusa), Roc ,Death Bone, Haroeris, Seth, Baal, Jupiter, The Earth, Yuno, Babilion,Zielkiaxe, Kidemonas, Arabian Thief Boss, Karkadan ve Merikh'dir. Ayrıca oyun içerisinde birçok mini eşsiz yaratık mevcuttur.

Diğer Aktiviteler​

Oyun içerisinde birçok aktivite mevcuttur.Bunlara; Kale Savaşları(FTW-Legacy), Bayrak olayı(Capture the flag), Battle Arena(Score,Kill), Kayıp Dünya(Forgetten World, Holy Water Temple,Jupiter Temple, vb.), Stryia Clash, Sonsuzluk Savaşı vb. Aktiviteler örnek verilebilir.
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
+++---yyzzhhe tarzı Yorum Yazanlar Ko cuce Yönetimi Tarafından Ban Atılacaktır

Konuyu görüntüleyenler