ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Şehirler Arası Nakliyat Firması

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan Şehirler Arası Nakliyat Firması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,069 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Şehirler Arası Nakliyat Firması
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
290
Tepkime puanı
2
Online Süresi
6h 17m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Web Site Adresi: Tufekciogluevdenevenakliyat.com
Web Site Konusu: Şehirler arası nakliyat

Şehirler arası nakliyat firması İstanbul’un en köklü nakliyat firmalarından birisi olan Tüfekçioğlu Nakliyat, sigortalı, profesyonel taşımacılık prensipleri ile yıllardır müşterileri için başarılı nakliye çalışmaları gerçekleştirmektedir. Kapsamlı taşımacılık hizmeti çerçevesinde müşterilerinin en hızlı ve profesyonel hizmete kavuşması için tüm çalışanları ile birlikte sistemli bir çalışma prensibi edinmiştir. İstanbul şehirler arası nakliyat hizmeti kapsamında müşterilerine 7/24 teknik destek sağlamaktadır.

tufekcioglu-nakliyat-logo.jpg


Şehirler Arası Nakliyat Firması

Ücretsiz ekspertiz hizmetini İstanbul’un yer yerinde tüm müşterilerine sunmaktadır. Bu sayede taşınma öncesi gerekli çalışmalar doğru bir şekilde tamamlanmakta ve oluşabilecek aksaklıklar en başından engellenmektedir. Kaliteli nakliye hizmeti çerçevesinde talep eden kişilere paketleme ve ambalajlama hizmeti sunulmaktadır. Her eşya sınıflandırılarak, türüne göre paketlenmektedir. Eşyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için deneyimli ekip tarafından gerekli itina gösterilmektedir.

Tüfekçioğlu Nakliyat’ın Sunduğu Hizmetler

  • İstanbul Şehirler Arası Nakliye
  • İstanbul Ofis Taşıma
  • İstanbul Evden Eve Nakliyat
  • İstanbul Eşya Depolama
  • Parça Eşya Taşıma

Şehirler arası nakliyat hizmeti kapsamında müşteri memnuniyetini devamlı kılmak odaklı çalışmalarını sürdüren Tüfekçioğlu Nakliyat, taşınma sırasında gerekli olacak araç büyüklüğünü ve nakliye fiyatını ekspertiz çalışması sonrasında müşteri ile yapılan görüşmeler ile belirlemektedir. Bu bağlamda firma, müşteri ile kurulan doğru iletişim için daima ulaşılabilir bir destek hattına sahiptir. Uygun fiyatlarla sigortalı ve paketleme hizmeti dahil profesyonel nakliyecilikten yararlanabilirsiniz. Web adresinde yer alan iletişim numaraları ve mail adresi aracılığıyla istediğiniz saatle bilgi alabilir, ücretsiz ekspertiz için site üzerinden randevu alabilirsiniz.
 
Üst