Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İyi KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Saat ve Kombin Uyumunun Önemi

Xenops

Member
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
216
Tepkime puanı
2
Puanları
18
Yaş
32
Saat ve kombin uyumunun önemi nedir? Kombinlerin tamamlayıcısı olan aksesuarların içinde en başta gelen saat oldukça fark yaratan bir parçadır. Giydiğiniz kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak kullanılabilen saatler hem gün içinde söz verdiğiniz buluşma ve toplantılara geç kalmanızı önlerken bir yandan da giydiğiniz parçalara uyumu sayesinde harika bir aksesuar görevi görmektedir.Saat ve Kombin Uyumunun Önemi

Saat ve kombin uyumu, kişide bir bütünlüğün sağlanabilmesi adına önemli bir unsurdur. Seçtiğiniz kombine göre resmi veya spor saat modelleri tercih edebilirsiniz. Orijinal saatlere birebir yakınlığı ve benzerliği sayesinde çok daha uygun fiyatlarla replika saat kullanabilir kıyafetlerinize marka şıklığı da katabilirsiniz. Birbirinden şık saat modellerini inceleyerek kıyafetinize ve tarzınıza en uygun olanı seçebilir seçtiğiniz model sayesinde bütün havanızı değiştirebilirsiniz.

Replika saat modelleri gerçeklerine oldukça yakın olup kalite ve şıklıklarıyla da göz doldurmaktadır. Saat modellerini inceleyebilmek ve kendinize en çok uyan saati bulabilmek adına saatport.net web adresini ziyaret edebilir burada bulunan saatlerin içerisinden ister kendinize isterseniz de özel günlerde ve doğum günlerinde sevdiklerinize armağan etmek için modelleri inceleyebilirsiniz.

Saatport.net ile kaliteyi keşfedin ve uzun süre kullanabileceğiniz dayanıklılıkta saatleri kullanma şansı yakalayın. Seçeceğiniz saatin tarzınıza uygun olması oldukça önemlidir. Eğer resmi giyimi tercih ediyor ve genellikle iş hayatı dolayısıyla bu şekilde giyiniyorsanız daha ağır ve şık saatleri ama gündelik hayatınızda kullanmak için tercih ediyorsanız daha hafif ve spor saatleri tercih edebilirsiniz. Zamana yön verirken şıklıktan ödün vermeyin.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst