ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ko Cuce Hakkında kategorisinde Admin tarafından oluşturulan Pk Server Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,270 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ko Cuce Hakkında
Konu Başlığı Pk Server Nedir?
Konbuyu başlatan Admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Admin

Admin

Admin
Yönetici
Site Yetkilisi
Normal Üye
Katılım
6 Ağu 2019
Mesajlar
871
Tepkime puanı
215
Online Süresi
3d 16h 28m
Puanları
43
Yaş
32
Ofline
Pk Server Nedir?

Oyunda yer alan server seçenekleri arasında pk var. Peki, pk server nedir? Sizin için sorunuzun yanıtı veriliyor.

Server çeşitlerine göre hareket etmek, avantajlı ya da dezavantajlı olmak tamamen sizin seçiminize göre olacak. Pk server nedir sorusunun yanıtı, bu alanda merak ettiğiniz şeklide yanıtlanıyor. Oyun sırasında yer aldığınız bölüm alan olarak düşünebilirsiniz. Peki, diğerlerinden farklı olan nedir? Bunun yanıtının verilmesi de sağlanıyor. İlk olarak sizin bulunduğunuz server da pk yazısı ile birinin size saldırmış olması mümkün. Bu durumda direkt olarak savunmaya geçmeniz gerekiyor. Pk player killer demek olduğundan, direkt olarak sizi de öldürebileceği anlamına geliyor. Herkesin bu şeklide saldırı hakkı var. Pk’yı öldürmen durumunda ise senden bir item düşmesi söz konusu. Bunu göz önünde bulundurarak insanların hareket etmesi önerilir.

Pk Player Özelliği

Oyuncular Pk player olma konusunda öneride bulunmuyor. Sebebi ise cape siz saldırı olması durumunda pk player tarafından baya zarar görülmesi söz konusu olacaktır. Ancak bunun dışında öldürülenler için kişinin charından bir item düşecektir. Kurallara uygun şeklide direkt olarak hareket etmek, pk olmamaya çalışmak yine aynı şekilde bu alanda yer alan oyunculara sunulanlar arasında. Dilediğiniz gibi hareket ederek pk player ya da diğer alanlarda tamamen istediğiniz gibi yer almak size özel olacak. Seçiminizi yaparak ona göre davranabilirsiniz.
 
Üst