ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Pazaryeri Entegrasyon

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan Pazaryeri Entegrasyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,052 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Pazaryeri Entegrasyon
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
290
Tepkime puanı
2
Online Süresi
6h 17m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Web Site Adresi: Yazilimer.com
Web Site Konusu: Yazılım, entegrasyon, özel yazılım firması

Pazaryeri entegrasyonu faydaları nelerdir? Hepimizin bildiği üzere artık çoğu alıcı internet üzerinden alışveriş yapmakta. Bunun, fiyat alternatifi ve çeşitliliğin fazla olması gibi birçok sebebi bulunmakta. İnternetten alışveriş yapan kişi sayısı gün geçtikçe daha da artıyor ve satıcılar da bu yüzden dijital mecraya atılmak istiyor. Burada da işin içine pazaryeri entegrasyon giriyor.

Yaz%C4%B1_i%C3%A7i_g%C3%B6rsel1.png


Pazaryeri Nedir?

Birçok alıcının ve satıcının bulunduğu ve onları bir araya getiren dijital alanlardır pazaryerleri. Bir nevi sanal mağazalar da diyebiliriz. Satıcı birçok sanal mağazalarda ürünlerini paylaşır ve alıcılar da amaç ve ihtiyaçlarına göre bu sitelerden ürünleri satın alır. Birden fazla pazaryerine üye olan bir satıcı için işi büyüdükçe ürünlerin takibini yapmak da zorlaşır. Burada devreye pazaryeri entegrasyonu giriyor ama ondan önce size entegrasyonu açıklamak istiyorum.

Entegrasyon; birbirinden farklı birçok sistemin bir araya gelip bütün olarak çalışmasını sağlayan yazılımdır. Pazaryeri entegrasyonu ise farklı pazaryerlerini bir araya toplayarak tek bir panelde takip etmenizi sağlayan sistemdir. Gelin biraz da bu sistemin avantajları ve faydalarından bahsedelim.

Pazaryeri Entegrasyonu Faydaları Nelerdir?

Dijital platforma yeni atılan satıcıların bu işlemi yapması onlara büyük avantaj kazandıracaktır. Ürünlerinizin özelliklerini (başlık, açıklama, resim vb.) aynı anda birçok siteye bu işlem sayesinde yükleyebilirsiniz. Bu da size hem zaman hem de daha fazla alıcı kazandıracaktır. Bu işlemi yapan pazarlama sitesi internette fazlaca bulunmaktadır. Önemli olan güvenilir ve kaliteli hizmet veren bir sayfadan yardım almaktır. Eğer böyle bir yardım almak istiyorsanız yazilimer.com sitesini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca yazilimer.com ile özel yazılım konusunda da istenilen her zaman iletişime geçilebilir.
 
Üst