ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Online Pet Shop Market

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan Online Pet Shop Market başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,053 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Online Pet Shop Market
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
258
Tepkime puanı
2
Online Süresi
3h 8m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Site Adresi: Juenpetmarket.com
Site Konusu: Online Pet Shop

Online pet shop markette, kedi ve köpekleriniz için muhteşem ürünleri bulabilirsiniz. En iyi pet shop mağazası Juen Pet Shop Market, evcil hayvanların ihtiyaç duydukları pet shop ürünlerinin satışını profesyonel ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekte olup bu konuda her zaman bir adım önde yer almaktadır. Sahip olunan deneyim ve bilgi birikimi ile sektörde ayrıcalıklı bir konuma sahip olan Juen Pet Shop Market, evcil hayvanların bakım ve beslenmesi için gerekli olan bütün ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir.

Juenmarket_Logo.png


Kedi Taşıma Çantası Juen Pet Market

Sizlere sunulan ürünlerin her biri, kalite standartlarının üzerinde yer almakta, bu sayede evcil hayvanlarınızın konforlu bir şekilde yaşantılarını sürdürebilmelerini olanaklı hale getirmektedir. Bu bağlamda kedi maması, kedi tuvaleti ve kedi taşıma çantası başta olmak üzere narin ve titiz dostlarınız için pek çok ürünü temin ederek müşterilerin bu ürünleri son derece makul fiyatlar dahilinde satın almasını olanaklı hale getirmektedir.

Juen Pet Market ‘in sunduğu tüm ürünler kapsamında yalnızca kediler bulunmamakta olup diğer evcil hayvanların da ihtiyaç duyduğu ürünlere sahip olmakta ve bu ürünlerin satışını yapmaktadır.

Sadakat timsali olan köpekleriniz için de köpek maması ve köpek maması çeşitleri bulunmakta olup bu mamalar, oldukça sağlıklı bir içeriğe sahip olarak köpeklerin sorunsuz bir şekilde yaşantılarını sürdürebilmelerini olanaklı hale getirmektedir. Evlerinizde bulunan evcil hayvanlarınız için çeşitli ürünlere ihtiyacınız varsa eğer sizlere sunulan bu kaliteli hizmet için iletişim kanalları üzerinden iletişime geçebilir ve tüm petshop ürünleri çeşitlerini güvenilir ödeme sistemleri üzerinden satın alabilirsiniz. Kedi yatağı konusunda da güvenle tercih edebilirsiniz.
 
Üst