ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Nöbetmatik Otomatik nöbet tabelası

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde nobetmatik tarafından oluşturulan Nöbetmatik Otomatik nöbet tabelası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,156 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Nöbetmatik Otomatik nöbet tabelası
Konbuyu başlatan nobetmatik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dvrzener

nobetmatik

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Online Süresi
0
Puanları
0
Yaş
45
Ofline
Elektrobil Nöbetmatik Nöbetçi Eczane Tabelası

Nöbetmatik, eczacılık sektöründe hizmet veren eczaneler için akıllı teknoloji çözümleri sunan, sayıcı ve bilgi işlem sistemleri imalatı alanında 17 yıllık tecrübesi ile sektörünün uzman ve öncü gelen markalarından biri olan Elektrobil Bilişim tarafından üretilmiş nöbetçi eczane tabelası, otomatik güncellemeli eczane nöbet panosu ürünüdür. Gün geçtikçe gelişen teknolojinin iş hayatının her sektörlerinde olduğu gibi eczacılık sektöründe de ihtiyaçlara gelişmiş yeni nesil çözümler sunulmasına olanak sağlarken, eczacılık sektörün en önemli ihtiyaçlarından bir tanesi olan günlük olarak eczane nöbet levhası hazırlama işi için de Elektrobil Bilişim, Nöbetmatik ürünü ile bu alandaki önemli bir ihtiyaca çözüm sunuyor.

Otomatik Eczane Nöbet Tabelası Nöbetmatik

Nöbetmatik, yeni nesil IoT (Internet of Things, Nesnelerin İnterneti) teknolojisi ile üretilmiş, internet üzerinden çalışan, 16x64 ebatlarında kablosuz bir eczane tabelası ürünüdür. Kablosuz olması ve tak çalıştır kullanım avantajı ile eczanelerin vitrinlerine kolayca monte edilebilen ve şık bir görünüm sağlayan otomatik nöbet panosu, eczanenin kablosuz internet ağına bağlanarak günlük nöbetçi eczane listesini eczacılar odasından otomatik olarak alır. Nöbetmatik, günlük olarak güncellediği nöbet bilgilerini, akşam mesai bitim saatinden sonra RGB Led teknolojisi kullanılarak üretilmiş olan nöbetçi eczane tabelasında otomatik olarak gösterir. Otomatik eczane nöbet tabelası, kullanıcıların sisteme herhangi bir güncelleme ya da müdahale yapmalarını gerektirmeden otomatik olarak çalışır. Otomatik eczane nöbet panosu Nöbetmatik, eczanenin açık olduğu saatlerde, ekranında eczane ismini, günlük tarih ve saat bilgilerini gösterirken akşam mesai saati bitiminden sonra ise nöbetçi eczane listesini otomatik olarak gösterir. Nöbetmatik otomatik nöbetçi eczane panosu, ekranın sağ tarafında nöbetçi eczanenin konum bilgisini, sistemde kayıtlı olması ya da kayıt edilmesi halinde qrcode (kare kod) teknolojisi ile yayınlar ve nöbetçi eczane arayan kişilerin akıllı telefonlarına adres tarifini kare kod ile kolayca aktarır.

Eczane Nöbet Tabelası Nöbetmatik www.elektrobil.com.tr’de!

Her gün eczane nöbet kartı hazırlamak, isim girmek ve liste oluşturmak zorunda kalmadan daha profesyonel bir çalışma imkânı sunan ve şık bir görünüm sağlayan otomatik güncellemeli nöbet panosu Nöbetmatik ürününe www.elektrobil.com.tr internet adresinden ve facebook.com/elektrobil Facebook sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz ilin nöbet listesini her sabah otomatik olarak güncelleyen, akşam mesai saati bitiminden sonra ekranında gösteren ve kare kod ile kullanıcıların akıllı telefonlarına nöbetçi eczane adres tarifini kolayca aktarabilen eczane nöbet panosu, beş dakikalık kolay kurulum ve tak çalıştır özelliği, ince, şık ve renkli tasarımı ile Elektrobil Bilişim’de sizleri bekliyor.
 

dvrzener

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
24 Ara 2020
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Online Süresi
0
Puanları
0
Yaş
35
Ofline
Nöbetçi eczane uygulamaları bir süre sonra güncellemeyi bırakıyor bu yüzden sorun yaşıyoruz ondan ötürü ben google'a yazıp resmi sitelere girerim.
 
Üst