Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İyi KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Meme Büyütme Ameliyatı

Xenops

Member
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
216
Tepkime puanı
2
Puanları
18
Yaş
32
Site Adresi: Drsevgikurt.com
Site Konusu: Plastik, Estetik, Rekonstrüktif Cerrahi

Göğüs dikleştirme veya göğüs büyütme ameliyatı olmayı düşünen kadınların sıkça sorduğu bir soru ise "Göğüs büyütme ameliyatı nasıl yapılır?" Meme büyütme ameliyatı, meme başından ve göğüslerin içine kanül adı verilen oyuk bir balonun yerleştirilmesini içerir. Bu, ciltte doğal bir kırışıklık adı verilen ve memenin daha dolgun ve daha büyük görünmesine neden olan bir delik yaratır. Cerrahlar meme uçlarından içeri sokulmasının yanı sıra koltuk altlarına, karın bölgesine ve vücudunuzun kendisine de yerleştirebilirler.Meme Büyütme Ameliyatında Riskler

Bir hasta meme büyütme, meme estetiği ameliyatı olmaya karar vermeden önce, gerçek ameliyat sırasında ortaya çıkabilecek olası komplikasyonlara hazırlanmalıdır. Belirli bir tıbbi durumla ilişkili herhangi bir komplikasyon veya koşulun tekrarlanmasını önlemek için bu tıbbi geçmişin cerrah tarafından kapsamlı bir şekilde incelenmesi gerekir. Hasta, geçmiş ve şimdiki tüm tıbbi durumları, özellikle göğüs implantları veya cerrahi prosedürler üzerinde etkisi olabilecekleri açıklamalıdır. Ayrıca doğum kontrol hapları, hormon replasman tedavisi, lityum, antidepresanlar ve operasyonu etkileyebilecek veya komplikasyonlara neden olabilecek diğer ilaçlar gibi ilaçların önceki kullanımı hakkında bilgi vermek de önemlidir.

Göğüs Büyütme Yöntemleri

Artık daha dolgun, daha sıkı göğüslere sahip olmak isteyen daha fazla kadın, göğüs büyütme kremi ve diğer ürünler sağlıklı gıda mağazaları ve online perakendecilerin ürünlerine doğru ilerliyor. Göğüs kremlerinin göğüs büyütme yöntemleri için etkili olduğu kanıtlansa da Dr. Sevgi Kurt’u araştırmadan ve bilgi almadan bilmediğiniz ürünleri kullanmayın. Bugün piyasada harikalar yarattığını iddia eden birçok farklı krem mevcut olduğundan göğüs kremleri, göğüs boyutunu artırmak için son derece popüler bir yöntem haline gelmiştir. Ancak güvenli bir şekilde göğüs boyutunu büyütmek için göğüs büyütme kreminin size uygun olduğunu bilmek oldukça önemlidir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst