ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ko Cuce Hakkında kategorisinde Admin tarafından oluşturulan Mage Okçu Server Nedir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,458 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ko Cuce Hakkında
Konu Başlığı Mage Okçu Server Nedir
Konbuyu başlatan Admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Admin

Admin

Admin
Yönetici
Site Yetkilisi
Normal Üye
Katılım
6 Ağu 2019
Mesajlar
778
Tepkime puanı
212
Online Süresi
2d 12h 41m
Puanları
43
Yaş
32
Ofline
Mage Okçu Server Nedir?

Knight Online güncellemeleri ile player kayıpları yaşanıyor. Server lar değişiyor. Peki, Mage okçu server nedir?

Sorunuzun yanıtı detaylıca verilecektir. Mage okçu server nedir sorusunun yanıtına, oyunda yer alabileceğiniz bir alan olduğu sonucunu verebilirsiniz. Direkt olarak bu alanda yer alan seçenekler üzerinden oyuna giriş yaparak, server a göre oynamak gerekiyor. Özel server lar sayesinde, oyundan alınan tat yeniden yaşanacak. Özel düzenlemeler, charların kendisini hem özel hissetmesi hem de avantajlı olması gibi pek çok husus sizlere ulaştırılıyor olacak.

Mage Okçu Server Özelliği

Bakıldığında eski oyunlarda hareket edebileceğiniz gibi hareket etme imkanının sizlere ulaştırılıyor olduğunu göreceksiniz. Daha çok eski player lar için direkt olarak bu server özelliği avantajlı bir hal alır. Değerlendirmeniz durumunda ise sorun yaşamadan en iyi şeklide hareket etme fırsatı bulursunuz. Hem güvenli hem de sorunsuz şeklide Mage okçu server özellikleri kullanılarak char kasma, en iyi şekilde yer alma oyundan keyif alma gibi imkanlar tanınır. Seçim size bırakılıyor.
 
Üst