ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

LED TV Ekran Boyutu Nasıl Hesaplanır

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan LED TV Ekran Boyutu Nasıl Hesaplanır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,043 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı LED TV Ekran Boyutu Nasıl Hesaplanır
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
259
Tepkime puanı
2
Online Süresi
3h 8m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Site Adresi: Teknobh.com
Site Konusu: Güncel teknoloji sitesi, teknoloji haberleri

Selamlar. LED TV ekran boyutu nasıl hesaplanır? LED TV ekran boyutu hesaplaması nasıl yapılır? Sorularına cevap arıyorsanız hoş geldiniz. LED TV teknolojisinin, adından da anlaşılabileceği üzere arka plan aydınlatmasında LED teknoloji kullanılıyor. Bu teknoloji, kenardan aydınlatmalı , doğrudan aydınlatmalı ve dizi aydınlatmalı olmak üzere üçe ayrılıyor. Tüplü televizyon teknolojisine göre çok daha az yer kaplayan, daha iyi bir görüntü veren ve konumlandırıldığı alanda daha güzel görünen bu teknoloji günümüzde milyonlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılıyor.

teknobh-black-logo.png


LED TV EKRAN BOYUTU HESAPLAMA

LED TV kullanan veya satın almak isteyen kişiler LED TV boyutları konusunda arayış içerisinde olabiliyor. Bazı kişiler büyük ekranlı televizyon severken, bazı kişiler orta bazı kişiler ise küçük boyutlu televizyonları tercih edebiliyor. Boyut arttıkça üretim aşamasında kullanılan malzeme miktarı arttığı için doğal olarak ürün fiyatı da artıyor. Peki LED TV ekran boyutu hesaplaması nasıl yapılır? Bunun için alt kısımda yer alan bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

https://www.teknobh.com/led-tv-olculeri-ve-ekran-boyutlari-nasil-olculur/
 
Üst