ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

KOCLASSIC.COM v1299 | ARES| Orta FARM & ORTA EXP | BETA: 03.01.2021 | OFFICIAL: 10.1.2021 21:00

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Server Tanıtımı kategorisinde thecooler tarafından oluşturulan KOCLASSIC.COM v1299 | ARES| Orta FARM & ORTA EXP | BETA: 03.01.2021 | OFFICIAL: 10.1.2021 21:00 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,073 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Server Tanıtımı
Konu Başlığı KOCLASSIC.COM v1299 | ARES| Orta FARM & ORTA EXP | BETA: 03.01.2021 | OFFICIAL: 10.1.2021 21:00
Konbuyu başlatan thecooler
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan thecooler

thecooler

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
30 Nis 2020
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Online Süresi
0
Puanları
0
Yaş
33
Ofline
Merhaba Knight Online Oyuncuları,
Değerli oyuncularımız 5 MART resmi (Official) sunucumuz ARES Saat 22.00da sizlerle olacaktır.

ScjxMpD.jpgstildir aşağıda soru - cevap şekilde size ön bilgiler hazırladık sıkça gelen sorulan doğrultusunda bu konu hazırlanmıştır. Lütfen okuyalım ve bilgilenelim..
1- LeveL Cap ?
1 LeveL baslangıc ile sunucumuz açılıs yapacaktır , ilk etapda 65 LeveL sondur. (Exp Orta düzeydedir.68-70-72 cap lar gelicektir.)
2 gunde 65 lvl e ulasabilirsiniz.
2- Genie Hakkında detaylar ? Macro
Oyunda macro kullanmak serbesttir.3- Auto Loot detaylar ?
Autoloot Cesitli monsterlardan cikmaktadir. skill Bar a Koyup kullana bilirsiniz.4- Master ve +70 Skilleri hakkında
Master ve +70 skiller manuel acılmaktadır.Detaylı konular

5- Para ve item nasıl kasarım ?
Para ve item kasmak sunucumuzda zordur , bunlar hakkında detaylı bilgiler
bölümünde mevcuttur.
6- Sunucuda TL ile ticaret mevcut mudur ?
Satışlarda herhangi bir tarih olmayacaktır , sunucunun açıldığı günden itibaren alım-satım işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Bu işlemler için lütfen forumu kullanınız , oyun içi bu tarz chat işgalleri veya oyuncuları bile bile rahatsız etmek örnek pm atıp sel gb sel gb gibi terimler yazmak ban sebebidir.GB Kur fiyatı forumdan PAZAR ALANI bölümünden açıklanmaktadır,lütfen takip ediniz.
Sunucumuzda izin verilen satişlar;
Gold Bar ve Item ticaretidir.
7- Monster Stone aktif mi ?
Monster stone ilk günden itibaren aktifdir , (OLD taki drop ) Master malzemeleri ve coin elde edebilirsiniz. Monster stone hakkında detaylı bilgiler için

8- Baslangıc itemleri nasıl ?
Baslangıc itemleristildir , Goblin set ve Classa Gore bir silah
9- Full PUS ürünlerimizi karşılayacak hazır bir paketiniz varmıdır ?
Starter Pack adıyla ürünümüz aktifdir,Full PUS masrafınızı uygun fiyata karşılamaktadir.

10- TL Ödüllü Turnuvalar olacak mı ?
Eski sunucularımızdada olduğu gibi TL ödüllü turnuvalar düzenlenecektir , 8vs8 , 1vs1 , CSW , gibi bir çok etkinlikler sizinle olacaktır.Eski sunucumuzda düzenlenen etkinlikleri Risingko TL Ödülleri bölümünden kontrol edebilirsiniz.
11- Hileler icin cözümünüz nedir ?
Soacs ekibi olarak alt yapımıza gerekli hile kontrolleri mevcuttur , hile programları yapmaya çalışan şahıslar ise loglarımıza düşmektedir, herhangi bir kurcalamada anti sistemine yakalanıp ban yersiniz , kısaca oto ban diyebiliriz.
12- Warrior yere vurma tarzı yüksek version skiller aktif mi ?
Hayır pasiftir , tüm skillerstildir.
13- Monster - boss respawn saatleri ve drop oranları neler ?
Bu konuda Tüm detayaları

14- ) Opal - Sapphire - Crystal Dropları ?
Sunucumuzda bu itemlerin dropları sadece Death Knight ta bulunmaktadır , bu itemleri degerli kılmak icin EMC-LFC de drobu %1 , CZ de ise drobu %10 dur.
15- ) Upgrade Oranları ve Limitleri ?
Upgrade Oranlarını lütfen detaylı inceleyiniz..
(+7 high item , +1 Takı upgrade limitlerimiz ilk etapda sondur.1 ay sonra +8 item upgrade açılmaktadır.)
16-) KC Pazar Aktif mi ?
Evet Pazarda Knight Cash ile item satışı yapabilirsiniz , fakat bunun limit 3000 KC dir.. Altina inemezsiniz. Örnek;2999 KC ile pazara item koyamazsınız. 3000 ve üzeri koyabilirsiniz..
17-) Slotlara mob çekmenin önlemi var mı ?
LFC-EMC bölgelerinde AFK


yaparken slotlara mob çekmek can sıkıcı bir durum haline gelmiştir, Örneğin Uruk blade slotunda


yapıyorsunuz. Karşıdan farklı bir kullanıcı slota stone golem çekti , Stone golem slota girmeden 1 metre önce otomatik ölmektedir ve karekteriniz zarar görmemektedir..
19 -) Boss Süreleri veya yerleri random mudur ?
Tüm boss süreleri web sitemiz üzerinden yayınlanmıştır , aynı şekilde kordinatlarıda yayınlanmıştır.. Tüm boss ve chaos stonede 4 farklı kordinat bulunmaktadır ve kesildikten sonra respawn süresi gelince bu 4 farklı bölgeden 1 in de doğmaktadır.
19-) Cz townda gatelere Bowl input eklenmiştir , bu nedir ?
Cz townda gatelerde bulunan bowl input sizi 1.000.000m coin karşılığında cz bowl girişine ışınlanmanızı sağlamaktadır, paranın akışını arttırmak ve czyi daha da hareketli olması sağlamak için bu eklenti sistemimize uyarlanmıştır. (Bu işlemi yaparken partyde iseniz party bozulmaz..)
20- ) Chaos Stone Süre ve içerisindeki boss dropları neler ?
Chaos stone cz bölgesinde doğmaktadır , respawn süresi 1 saatir ,süresi dolduğunda bowl bölgesinde 4 farklı yerin birsinde doğmaktadır.
İçerisindeki bosslardan %20-25 oran ile master ve skill malzemeleri , %20-30 oran ile her joba göre Chitin Shell armorlar ve high item atmaktadır.
21- ) Yeni eklenen BOSS Stone nedir ?
BOSS stone emc ve lfcye özel bir boss ağacıdır , kesildiğinde 1 adet random boss atmaktadır.
22-) Red Chitin ve Black Chitin Anti Def Pouch
server de yeni kimsede olmayan red chitin ve black chitin kutulari aktiftir her monsterdan cikar % 5 oranla
23- ) Auto Loot ve macro Kullanımında Premium Zorunluluğu varmıdır ve Moradonda Çalışır mı ?


auto loot serverde aktiftir maradon droplarinda vardir cikarip item bara koyup sc gibi kullanabilirsinz.

24 - ) 1299 Maden Sistemi Bir Ilk Maradonda kaldiginiz sure boyunca size red chitin ve black chitin box itemleri gelecek ve bunlari kirdirip red ve black chitin elde edebilceksiniz.ArdreamWar Event
Ardreamwar event'e moradon townda bulunan event manager adlı npcden giriş yapabileceksiniz bu event süreleri sabitlendikten sonra gün içersinde 1 kez aktif edilecek.Ardreamwar event aktif edildiği zaman RonarkLand (CZ) bölgesinde bulunan herkes moradon'a atılacaktır.Ardreamwar event'da sizleri ne bekliyor olacak onlardan bahsedelim Collection Race Event coğunuz cr eventini bilir ardreamda daha aktif olacağına inanıyoruz czye göre map olarak biraz daha küçük olduğu için. Kill Quest ör; Sizden ardreamwar eventinde 200 kil kesmenizi isteyeceğiz her 200 kil kestediğinizde sizlere içersinde hem pus hemde ulasılması zor uniq itemleri barındıran random chest gelecek. Ardreamwar event'ında Emc/Lfc deki bulunan bazı boslar olacaktır ör; (Atilla).Ardream war event'ında towna damageleri kapattık yani olası bir town kapatma olasılığı olamaz karşı ırk sizin towna giripte size damage atamaz ve ek olarak guard towarların damageleride oldukça yüksek büyük ihtimal ile tek atacaktır.
70 Quest Paket
Cz sağ tarafta bulunan 70 quest moblarından rastgele quest item cıkmaktaydı ve solo kasan kişiler için sürekli problem yaratıyordu. Solo kasan kişilerin ve party halinde kasan kişilerin çok fazla ugrasmaması adına ve pazarda piyasası olması adına 70 quest paketini ekledik 70 quest adlı mobu keserek bu paketden cıkarabilir ve cz townda bulunan npcden istediğiniz questi +5 olarak alabilirsiniz. 70 Quest paketleri pazara koyulupta satılabilirde. Paketi hem kullanıp hemde satabileceksiniz.
New Deathmatch Event
Deathmatch eventınada bir eklenti yapmadan olmaz dedik çünkü deathmatch eventda int priest sürekli bp olup int olmaktan veya int priestin deathmatch eventında iş görmemesinden şikayetciydiler yeni başlayan kişiler içinde deathmatch eventında adam kesebilmek oldukça zordu ve magelerin sürekli teklenilmesi isede olay
Artık deathmatch eventında herkes eşit herkesde 1000 Hp bulunmakta ve herkese verilen 3 adet skil bu skiller Basic skiller bölümünde bulunmakta 1. [Deathmatch] Nowa bu skil normal mage nowa alanı ve fr efecti şeklinde bu skil bir kaç dakikada dönmekte ve attığınız zaman herkese eşit damage vurmakta (350 damage) atmaktadır. 2. [Deathmatch] Fire Spear bu skil 4 dakika süre ile dönmekte ve (1000 damage) atmaktadır yani tek atıyorsunuz ve dönmesi için 4 dakika beklemek zorundasınız. 3. [Deathmatch] Blade bu skil normal spike efectinde damagesi (100) dür. Ek olarak R skilide 50 vurmaktadır yani bu mapta herkes aynı skili kullanıyor aynı damageyi atıyor ve aynı hpye sahiptir. Map güncellendi.
Random Chest
Border defanse war gibi özel eventların ödülleri artık stabil halde idi ve onu güncellemiz gerektiğini düşündük sadece np yerine onun yanında extra ilgi çekici bir drop ekledik Random Chest bu random chest normal kutu kırdığınız npcden kırılacak ve dropları Hem pus itemi hemde bulunması zor olan uniq silahları atacaktır. Pus itemlerinden bir kaç örnek verelim 100 kc,350 kc , Name change scroll, Duration, Hera ve ibex crisis pot şeklindedir. Artık bu itemleri sadece tl yani kc ile değilde eventdanda sahip olabilir veya pazara koyulduğunda alabileceksiniz. Uniq zor droplar +5 Hell Breaker +5 Dark Vane +5 Dread shield tarzındadır hem ideal itemler atmamakta bunun yanında Silver bar Sherion gibi çok değerli olmayan normal itemleride atmaktadır.
Ücretsiz Oyun İçi Aktif Irk ve Job Değişimi
Rahat bir şekilde ırk ve job değişimini yapabilmeniz için sürekli oyundan cıkmanıza gerek yok. Moradona eklediğimiz bu npc sayesinde artık oyun içersinde ırk ve job değişiminizi oyundan cıkmadan yapabileceksiniz. Paneldeki uyarı yazısını okumayan bazı kişiler içinde getirmiş olduk bu sistemi çünkü bu şekilde iteminizi istemiyerek yanlıslık ile heba etmeyeceksiniz. Npcye job değişimi yapmanız gerektiği zaman üstünüzde item var ise yapamazsınız hera var ise yapamazsınız. Npc tarafından uyarılırsınız ve bu şekilde herhangi bir iteminizi hem kaybetmessiniz hemde rahat bir şekilde oyun içersinde aktif jobunuzu değiştirebilirsiniz. Irk değişimi heralı şekilde ırk değişimi olduğu için character buga girip görünmez bir hal alıyordu. Irk değişimi artık sadece oyun içersinden olduğu için npcden heralı bir şekilde ırk değiştiremezsiniz npc tarafından uyarılırsınız. job değişimi yaptığınız zaman stat ve skil pointlerinizi rahat sıfırlıyabilmeniz için aktif ırk ve job değişimi npcsinin tam yanına ücretsiz stat ve skil değiştirme npcsinide ekledik. Lütfen her job değişimi yaptğınızda skil ve statlarınızıda sıfırlamayı unutmayın.

-------------------------------------------------------------------------------
Başlangıç İtem (Alım Yeri)
Bu npcde başlangıcdçta verilen jobunuza ait itemleri alabilirsiniz. Üstünüzde yeteri kadar yer açmanız yeterli olacaktır. Başlangıç npcsinde bulmayacağınız itemler Master 2 kağıtları ve mage 35 54 57 kağıtlarıdır bunlarda townda bulunan scroll market npcsinine eklenmiştir.
Yeni İsiloon ve Felankor Drobu
İsiloon ve Felankor drobları ilk hafta orta olacak. Server 1. haftasının bitirdikten sonra extra bir kaç drop eklenilecek. İlk hafta sahip olduğu droplar %60 ihtimal ile Rol,Roc,Rom,Lr ve İce 2h 1h giga,Lycaon hammer,Lycaon Staff,Lycaon pendant gibi cz droplarını tek bir kod olarak Ek olarak %70 Pus itemleri atmaktadır. (Trina, 3000 sc, 400 ac sc ve hera)
TROL AİLESİ: +5 Her Job Sheller
Dark Stone: +5 Her Job Sheller [%55]
Crimson Wing : +5 Her Job Sheller [%55]
Brahman : +5 Her Job Sheller [%55]
Paramun : +5 Her Job Sheller [%55]
Falcon : +5 Her Job Sheller %55

LCGkGt0.png


~ Evil Wizard = Karışık EXP İtemler +5
~ Doom Soldier = Karışık EXP İtemler +5
~ Apostle of Flames = Karışık EXP İtemler +5
~ Apostle of Piercing Cold = Karışık EXP İtemler +5
~ Troll Shaman = Karışık EXP İtemler +5
~ Dark Knight = Karışık EXP İtemler +5
~ Chipotera = Karışık EXP İtemled

Atilla = +0 Priest pendant / Warrior Pendant / Elemental Pendant
Stone Golem : Chitin Armors +5
Giant Golem : Chitin Armors +5
Evil Wizard : Exceptional Items
Doom Soldier : Exceptional Items
Apostle of Flames : Exceptional Items
Apostle of Piercing Cold : Exceptional Items
Troll Shaman : Exceptional Items
Dark Knight : Exceptional Items
Chipotera : Exceptional Items , Chitin Shells

HFasFhz.pngSamma = Giga (+5)
Troll King = Unique Küpe (Usko Tarzı)
Harpy Quen =Unique Küpe (Usko Tarzı)
Dragon Tooth = Dragon tooth hammer(+5)
Snake Queen = Unique 'Necklace-Amulet's (Usko Tarzı)]
Talos = Unique Belt'ler (Usko Tarzı)

Samma = Giga Axe [%35]
Shaula = Scorpion Shield [%25]
Duke = Ring Of Couarege [%20]
Bishop = Ring Of Magic [%20]
Bach = Ring Of Life [%20]
Lycaon = Lycaon Pendant & Lycaon Hammer & Lycaon Staff [%35]
Lupus = Lupus Pendant & Lupus Hammer & Lupus Staff [%35]
Lobo = Lobo Pendant & Lobo Hammer & Lobo Staff [%35]
Us2fiFq.jpg


~ Greed = FRAGMENT SİLVER BAR
~ Envy = FRAGMENT SİLVER BAR
~ Lust = FRAGMENT Fragment of Lechery SİLVER BAR
~ Sloth = FRAGMENT Fragment of Sloth SİLVER BAR
~ Ego = FRAGMENT SİLVER BAR
~ Glutton =FRAGMENT Fragment of Gluttony SİLVER BAR
~ Wratch = FRAGMENT Fragment of Rage SİLVER BAR


ZoGWHkM.jpg
WEB = http://75.119.138.118/
 
Son düzenleme:

thecooler

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
30 Nis 2020
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Online Süresi
0
Puanları
0
Yaş
33
Ofline

thecooler

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
30 Nis 2020
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Online Süresi
0
Puanları
0
Yaş
33
Ofline
Update WELLL.....
 
Üst