www.onlymyko.com                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

▬►Ko-Data.Fun [ Kendi Serverını Aç] En Uygun FiyatlarLa [ %100 Memnuniyet ] Guncel Anticheat▬►Bütün Paketlermizde Oto Loot Multi Client Mevcut▬►

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Server Tanıtımı kategorisinde Ko-datafun tarafından oluşturulan ▬►Ko-Data.Fun [ Kendi Serverını Aç] En Uygun FiyatlarLa [ %100 Memnuniyet ] Guncel Anticheat▬►Bütün Paketlermizde Oto Loot Multi Client Mevcut▬► başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,324 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Server Tanıtımı
Konu Başlığı ▬►Ko-Data.Fun [ Kendi Serverını Aç] En Uygun FiyatlarLa [ %100 Memnuniyet ] Guncel Anticheat▬►Bütün Paketlermizde Oto Loot Multi Client Mevcut▬►
Konbuyu başlatan Ko-datafun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ko-datafun

Ko-datafun

Yeni Üye
Normal Üye
Online Süresi
0
Ofline

5N24dd.png

89lxita.png

cizgi.png

Firma İletisim Bilgileri
Web:
ko-data.fun

☎◆ 0530 049 36 02

244571481182_10218434835435472_2651917528166563840_n.jpg
✉[Discord Adresimiz] ➤ Discord: https://discord.gg/XqFh6mFY

cizgi.png

Serveri Actım Ama Bilgim Yok Bana Yardımcı Oluncak mı ?
Evet Server Acmayi Bilmeseniz Bile Size Herseyi Gösteriyoruz Zaten Size Full Hazir Bir sekilde Teslim Ediyoruz Size Sadece Oyunu ACIP User Cekmek Kalıyor.
Serveri Actım Peki Serverim Saldırılara Karsı Korumasi Var Mı ?
Serverinizi Actıgınızda Hiçbir Sekilde Kimse Size Saldırı Düzenleyemez Bunu Engellemek için Elimizde Firewall Sistemlerimiz Mevcut Bunun Garantisini Size Veriyoruz
Peki Bi Problem Yasadıgımda Her Zaman Size Ulasabilirmiyim ?
Bize Skype , Canlı Destekten Ulasabilirsiniz Ayrica Telefon Numaralarımızdan 7/24 Saat Ulasim Saglayabilirsiniz

cizgi.png

Sunucularımızın Standart Masaüstü Görüntüsü

dzd7lm1.png

Sunucularımızla Birlikte Gelen Standart Kopanel Görüntüsü

tm8inp2.png