ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

KNIGHT ONLINE'DA NATIONAL POINTS (NP) KAZANMANIN EN PRATİK 4 YOLU

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ko Cuce Hakkında kategorisinde Admin tarafından oluşturulan KNIGHT ONLINE'DA NATIONAL POINTS (NP) KAZANMANIN EN PRATİK 4 YOLU başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,527 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ko Cuce Hakkında
Konu Başlığı KNIGHT ONLINE'DA NATIONAL POINTS (NP) KAZANMANIN EN PRATİK 4 YOLU
Konbuyu başlatan Admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Admin

Admin

Admin
Yönetici
Site Yetkilisi
Normal Üye
Katılım
6 Ağu 2019
Mesajlar
787
Tepkime puanı
212
Online Süresi
2d 13h 25m
Puanları
43
Yaş
32
Ofline
Knight Online, Steam'e giriş yaparak eski günlerine dönme yolunda önemli bir adım attı. Steam'e giriş yaptığı ilk gün, yıllar öncesinin hasretiyle birçok oyuncu, yeniden karakterlerinin başına oturdu...
RsAX3N.jpg

RsAX3N

Oyunun yıllar boyunca milyonlarca oyuncu tarafından sevilmesindeki başlıca etkenler; PvP sisteminin özgünlüğü ve National Points sistemi. National Points (NP), oyunda büyük moblardan bazılarını öldürünce ya da savaş haritalarında (Colony Zone, Ardream,Kocuce Ko-cuce vb.) karşı ırktan birini öldürünce kazanılan puan. Daha sonra toplanan bu puanlar haftalık ve genel sıralamaya sokulup oyun içi bazı işaretler sahiplerini buluyor.
İşte NP kazanmanın en pratik yolları:
1. Yol: El Morad ırkını seçtiyseniz eğer, yapılması gereken şey çok basit. EMC'ye gidilip casusluk görevi alınarak, Karus ırkının haritasına yani Luferson bölgesine gidilebiliyor. Bu bölgeye gidildikten sonra, Bellua Town'da Goblin moblarının bulunduğu bölgeye ulaşılması gerekiyor. Burada son derece dikkatli olunması gereken nokta; karşı ırktan kimseye görünmemek. Daha sonra mobların bulunduğu yerin yakınındaki NPC'ler öldürülerek, NPC başına 100 NP çok kolay bir şekilde kazanılabiliyor. Fakat bu NPC'ler sadece Binding ve Prowoke yeteneklerinden etkileniyor. Bu yeteneklere sahip olabilmek için de tabi ki 45 seviye üzeri bir Warrior'a sahip olunması gerekli.
RsAiKY.jpg


EN İYİ SERVER TANITIM FORMU KOCUCE,KO-CUCE,kO-CUCE
2. Yol: Onbinlerce NP'yi bir gecede kazanmanın en zevkli yolu da denebilecek bu yol; savaşta NPC ve Monuement kovalamak. İlk olarak, gece ya da sabaha karşı bir saatte, herhangi bir Lunar Savaşı'na girilip, sessizce, seçili ırkın savaşı kazanması bekleniyor. Yine El Morad ırkının seçildiğinden hareketle; ekranda beliren, "El Morad Irkı savaşı kazanmıştır, Karuslar birazdan kendi bölgelerine ışınlanacak" yazısı görülür görülmez, Karus kalesine yakın, beklenilmekte olan yerden hemen çıkılarak, mümkünse Assassin olan karakterle görünmezlik basılıp bir an önce Luferson Bölgesine ışınlanılmalı. Burada genelde Bellua'ya doğru hareket edilirken, karşı tarafa ilk geçenlerden biri olunması halinde, bu bölgeye doğru hızlıca harekete geçilip burada bulunan NPC'lerden pay çıkartılabilir. Unutmaması gereken nokta; her damage verilen NPC'den NP alınmasına rağmen, fazla NP için fazla damage verilmesi gerektiği. Özellikle, bir grup içinde yer alınıyorsa, kazanılacak olan NP ciddi oranda artacaktır. Savaş başlamadan önce, TPSC olarak ifade edilen Teleport Scroll'un alınması halinde, savaş esnasında arkadaş listesinde yer alan herkese kolayca ışınlanma imkanı da sağlanmış olur. Bunun için de, Lunar kapısı önündeki bekleyiş esnasında göze kestirilen popüler oyuncuların arkadaş listesine eklenmesinde yarar var. Bütün bunlar sayesinde, savaş esnasında bütün NPC'lere herkesten önce yetişilebilir, alınan Monuement'lerden kolayca NP kazanılabilir. Bahsi geçen yöntemle ortalama bir savaştan 5.000-7.000 arası National Points kazanılır. Eğer grubunuz iyi oyunculardan oluşuyorsa ve biraz da rakip ırktan karakterleri öldürürseniz, kazancınız bir savaşta 10.000 NP'ye kadar çıkabilir.
RsAsw0.jpg


3. Yol: Savaşlardan ya da USKO'da az sayıda olan bakım-güncellemelerden sonra, başta Eslant olmak üzere oyunun bütün haritalarında "boss" diye tabir edilenm nadir moblar spawn olur. Örneğin Eslant'da karlı bölgede Harpy Queen, Talos; bataklık bölgesinde Troll King, çöl bölgesinde Snake Queen; Colony Zone'da orta bölgede Barkirra, Javana, Samma, Lesath, Shaula; El Morad ve Karus özel haritalarında (EMC, Luferson) mezarlık bölgesinde (oyuncular "zombiler" diye bilir) Attila, bahsedilen bölgelerde spawn olan önemli "boss"lardır. Savaş sonrası hemen bu bölgelerde gezmek, nadir mobları arayıp (zaten yerleri sabittir hep) bunları öldürmek iyi bir NP kaynağıdır. Özellikle Eslant’a ya da Colony Zone’a koşulmasını halinde, oradaki "boss"lardan güzel eşyalar elde edilebiliyor. Örneğin; Iron Belt.
RsAhHq.jpg

EN İYİ SERVER TANITIM FORMU KOCUCE,KO-CUCE,kO-CUCE
4. Yol: CZ ortasında sürekli spawn olan Atross ve Riote gibi basit "boss"lardan yararlanarak NP kazanmak mümkün. Bu yöntem her zaman sonuç vermese de sabırlı ve kararlı olunması halinde, oyunun en büyük amacı olan Dragon sembolünü kısa bir süreliğine kapabilmek için NP'lerin sıfırlandığı gece sabaha kadar Atross ve Riote kovalanabilir. Tabi ki bu esnada oyunda bulunan diğer oyuncularla da rekabet içinde olunacağı için bu iş biraz da zevkli hale gelebilir.
RsAjce.jpg


Kocuce, Ko Cuce, Ko-cuce,Server Tanıtım ,Formu En iyi Forum Sitesi
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst