Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İyi KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Knight Online Para Kazanma Taktikleri - 2

ByErotica

BOZKURT
Yönetici
KNIGHT ONLINE DESIGNER
Katılım
16 Ağu 2019
Mesajlar
308
Tepkime puanı
1,854
Puanları
93
Konum
Erzincan
Web sitesi
www.byerotica.com
Bir önceki yazımda Knight Online isimli MMORPG oyununda nasıl para kazanılacağından bahsetmiştim. Bugün de Knight Online Para Kazanma Taktikleri yazı serisine devam ediyorum.
Bu yazı direkt olarak Knight Online kullanıcıları için yazıldığından gereğinden fazla oyun içi terim içerebilir. Anlamadığınız bir durum olursa sosyal medya hesaplarımdan bana ulaşabilirsiniz.


İlk yazımda da belirttiğim gibi Knight Online ticaret ve Knight Online ticaret ile para kazanma konuları son zamanlarda oldukça popüler. Çoğu kişi düşük sermayeyle bile ticaret yapıldığı için bu taktiğe sıcak bakıyor.
Knight Online Pazar Taktikleri

Bugün, yine en bilindik taktiklerden birinden bahsedeceğim. Yazı serisi başlangıçta popüler para kazanma yöntemlerini içerecek ve zaman geçtikçe çok az bilinen yöntemleri de sizlerle paylaşacağım.

Bildiğiniz gibi Knight Online'da item basma hakkında oldukça fazla hurafe mevcut. Bunlardan birisi de değerli bir eşya basmadan önce kesinlikle ve kesinlikle yakmalık bir eşya kullanmaktır. Rastgele bir eşya yakmak yerine kullanıcıların neredeyse tamamı yakmalık itemleri kullanmayı tercih ediyor. Bu yakmalık itemler de hepinizin bildiği gibi Lycan ailesinden çıkan +8 Two-Handed, +8 Wood Staff, +8 Maul ve +8 Bow gibi itemler.

Yakmalık item alıp satmak için birden fazla yöntem mevcut. Sırasıyla bunlardan bahsedelim.BİRİNCİ YÖNTEM - Biraz daha yüksek kar elde etmek istiyor ve kendi ticaretinizi yapmak istiyorsanız bu yöntem tam size göre. Genie'li ve Auto Loot'lu bir okçu karakteriyle, hatta DC Premium'a da sahipseniz oldukça fazla drop alabilirsiniz. Sabah ve öğlen slotta yakmalık item kasabilir ve akşam saatlerinde de bunları satmayı deneyebilirsiniz. Kısa sürede satmak istiyorsanız piyasanın biraz altına Folk'da satabilirsiniz. Eğer beklemeyi seviyorsanız Moradon Anvil'in önünde piyasa fiyatından satabilirsiniz.

İKİNCİ YÖNTEM - Folk Village banka önüne gidip buy pazar kurabilirsiniz. +8 yakmalıkların 800K olduğunu varsayalım. Bu itemi Folk'da rahatlıkla 350-400K'dan alabilirsiniz. Biraz zaman geçirmeniz gerekebilir fakat Genie, Oto Kutu ve DC Premium için harcayacağınız paraya bakılırsa burada geçirilecek zaman pek dert edilecek bir dezavantaj değil. Oynadığınız serverda piyasa hareketliyse her al-sat işleminde kasanızı ikiye katlayacaksınız.

ÜÇÜNCÜ YÖNTEM - Folk Village banka önüne buy pazarların biraz üstüne ve piyasanın biraz altına koyan oyunculardan +8 yakmalıkları satın alabilirsiniz. Ortalama 800K eden yakmalıkları 550-600K'dan alabilirsiniz. Fakat eğer sunucunuz çok hareketli değilse Folk Village önünde satış yapmayı tercih eden çok fazla oyuncu olmayacaktır.

DÖRDÜNCÜ YÖNTEM - Moradon'da pazarı tek tek dolaşıp ucuza +8 yakmalık satanları bulabilirsiniz. Bu oldukça uğraştırıcı bir yöntemdir ve çoğu kişi +8 yakmalıkları anvil çevresi dışında satmayı tercih etmemektedir. Eğer anvil dışında pazara koyuyorlarsa da piyasanın üstüne koymuşlardır. Bu yüzden yavaş sunucularda bu yöntem ile para kazanmanız oldukça zor olacaktır.

BEŞİNCİ YÖNTEM - Moradon Anvil'de yer alan tüm +8 yakmalıkları satın alabilir ve kendinize göre bir piyasa fiyatı belirleyebilirsiniz. Genelde çoğu kişi sizin peşinizden gelecektir ve sizinle aynı fiyattan koyacaktır. Böylece pazardan aldığınız fiyat ile sattığınız fiyat arasındaki miktar hatırı sayılır miktarda kar bırakacaktır.

ALTINCI YÖNTEM - Moradon Anvil çevresinde +8 yakmalık satanlarla iletişime geçebilirsiniz. Bu kullanıcılar genelde çift bilgisayar kullanıyorlar ve bir karakterleri +8 kasarken, diğer karakterlerinde de satış yapıyorlar. Bu oyuncular ile anlaşarak +8 yakmalık eşyaları piyasa fiyatının altında topluca satın alabilir ve piyasa fiyatından satarak oldukça yüklü miktarda kar elde edebilirsiniz.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!

ALINTIDIR.

Ko-Cuce -Kocuce Nedir ?
Merhaba Arkadaşlar KoCuce Nedir ve Pvp Server Tanitim gibi Şeyler nelerdir, Hadi Açiklayalim , Kocuce Terimi Bazen Ko cuce ve Ko-Cuce Olarak Google de Aranarak Pvp Server Arayanlar Geliyor Ama coğu insan Neden Kocuce ve ko cuce gibi Kelimelerin ne oldunu Veya Anlamini Bilmiyor Kisa Sizlere Bu Kelimeler Nedir Acıklayalım Forumun Kocuce Server Tanıtim Kısmıma Tiklayın Link Solda olan yerden De Tiklayabilirsiniz Burada Myko, Homeko,Pk,Farm Server Türleri Bulabilirsiniz Güncel Olan Serverler Buradadır Ko cuce Terimi Tamda Bunu ifade Ediyor Yani Server Tanitimlari , Ayriyeten Bu forumda Server Kurulum , Client indirme , Pvp Server doaylari Databaseleri , Ve Knight online Source Kaynak Dosylari Bulunmaltadır Her Versiyonla ilgili Alanlar vardir 1299 , 1397, 1534 , 1706, 1886, 1950-1960, 20xx ,21xx, 24xx, Gibi Server versiyonlari Mevcutur Kocuce Kısaca kocuce.com.tr dir :)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst