ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Knight Online Hunter Jarg Chat Görevi - Karus

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde KoRehberi Ve Ko Rehberi kategorisinde Admin tarafından oluşturulan Knight Online Hunter Jarg Chat Görevi - Karus başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,057 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı KoRehberi Ve Ko Rehberi
Konu Başlığı Knight Online Hunter Jarg Chat Görevi - Karus
Konbuyu başlatan Admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Admin

Admin

Admin
Yönetici
Site Yetkilisi
Normal Üye
Katılım
6 Ağu 2019
Mesajlar
871
Tepkime puanı
216
Online Süresi
4d 16h 10m
Puanları
43
Ofline

Hunter Jarg Chat Görevi - Karus​

[Hunter] Jarg / Raon Camp


aXWX8O.jpg


Prepare to Hunt

nEnEal.jpg


Mk7krM.jpg


qELErZ.jpg

[Hunter] Jarg adlı NPC den aldığımız Prepare to Hunt görevi bizden;

10 adet Blood of wolf > [Sundires] Veron

1 adet Horn Crossbow (+3) > [Weapon Merchant]Gargameth (İlgili npc den aldığımız Horn Crossbow eşyası bize (+1) olarak satılmaktadır. Bu eşyayı Upgrade Scroll (Middle Class item) ile yine Moradon bölgesinde bulunan de seviyesini (+3) 'e getirmemiz gerekmektedir.)

5000 adet Arrow > [Sundires] Veron

istemektedir. İlgili eşyaları tamamladığımızda tekrardan Luferson Castle / Raon Camp'ta bulunan [Hunter] Jarg adlı npc ye geri dönmemiz istenmektedir.

Practice Hunt

Y40qJl.jpg

[Hunter] Jarg adlı NPC den aldığımız Practice Hunt görevi bizden 50 adet Hornet kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Raon Camp'ta bulunan [Hunter] Jarg adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.

Hunting Game I

gXa2ON.jpg

[Hunter] Jarg adlı NPC den aldığımız Hunting Game I görevi bizden 50 adet Tyon kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Raon Camp'ta bulunan [Hunter] Jarg adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.

Hunting Game II

oEv0dQ.jpg

[Hunter] Jarg adlı NPC den aldığımız Hunting Game II görevi bizden 50 adet undying kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Raon Camp'ta bulunan [Hunter] Jarg adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.

Hunting Game III

88BPOV.jpg

[Hunter] Jarg adlı NPC den aldığımız Hunting Game III görevi bizden 50 adet Half-Troll Warrior kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Raon Camp'ta bulunan [Hunter] Jarg adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.

Hunting Game IV

LQryZG.jpg

[Hunter] Jarg adlı NPC den aldığımız Hunting Game III görevi bizden 50 adet Uncomfortable kentaraus (Centaur Foal) kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Raon Camp'ta bulunan [Hunter] Jarg adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.

Böylelikle [Hunter] Jarg ile başladığımız chat görevi Hunting Game IV göreviyle son bulmaktadır.

DN: Görev bitimiyle üzerimize gelen toplam exp miktarı; 97.500.000
 
Üst