ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

KNİGHT ONLİNE GENİŞ ANLATIMI

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ko Cuce Hakkında kategorisinde Admin tarafından oluşturulan KNİGHT ONLİNE GENİŞ ANLATIMI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,166 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ko Cuce Hakkında
Konu Başlığı KNİGHT ONLİNE GENİŞ ANLATIMI
Konbuyu başlatan Admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Admin

Admin

Admin
Yönetici
Site Yetkilisi
Normal Üye
Katılım
6 Ağu 2019
Mesajlar
778
Tepkime puanı
212
Online Süresi
2d 12h 41m
Puanları
43
Yaş
32
Ofline
KNİGHT ONLİNE GENİŞ ANLATIMIKnight Online, MGame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilmiş devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur (Massive Multiplayer Online Role Playing Game, MMORPG). Dünyanın farklı bölgelerinde farklı şirketler tarafından ücretsiz (Free2Play) veya ücretli (Pay2Play) olarak hizmete sunulan Knight Online’ın toplamda seksenden fazla ülkede milyonlarca oyuncusu bulunmaktadır. Bu yazı genel olarak, yarısından fazlasını Türk oyuncuların oluşturduğu Kuzey Amerika sunucusu baz alınarak hazırlanmıştır. Bazı görüşler oyunun bağımlılık yaptığını savunmaktadır. Bu yüzden oyuncuların bunu göz önünde bulundurarak oynaması önerilmektedir.

Knight Online Trailer
KİŞİSEL GÖRÜŞ

Öncelik ile ko Free2Play bir oyun değildir. Serverler boş ise oyuna girersiniz. Genel olarak doludur ve özel üyeliğiniz olmadığı için sizi oyuna almaz. Bu bence yanlış bir davranış değil bir oyun yapmak maliyetli zaman alıcı bir iş olduğu göz önünde bulundurulur ise online oyun bundan kat kat daha masraflı bir iştir. Paralı olması oyunun kalitesi yönünden bence iyi bir şeydir. Ki ko da çok çeşitli üyelikler vardır hepsinin oyun içinde kattığı ek özellikler farklıdır.

KO Şuan 19 serveri ve oyunun oyuncu yoğunluğuna göre 4 / 2 yada 1 alt kanalı (ch) vardır. Ko grafik olarak vasat bir oyundur ama sevmemin en büyük sebebi kişisel olarak sanırım karakter kontrolü dür . Sadece bir tuşa basmak ve atak yapmasını izlemekten ötesidir. Oyuncular minor combo, r combo yapmak gibi terimler gelistirerek karakterlerini pk (player killer) Savaş alanlarında daha üstün karakterleri öldürerek oyunda başarılar elde etmektedirler. Oyuncular da karakter bağlılığı çok fazladır. Bir pk videosu kaydederken bile özenerek once tanıtım tarzı video arkasından pk görüntüleri gelir ve arkada kesin etkileyici bir müzik vardır
regular_smile.gif
. Belki de çıktığı ilk günden bu yana hala oyuncusu olan bu oyun oynanmayı hakedıyor dur. Video sitelerine knight online pk olarak aratırsanız oyuncuların ne kadar zevk aldığını görebilirsiniz.


EN İYİ SERVER TANITIM FORMU KOCUCE,KO-CUCE,kO-CUCE


REPORT THİS AD


Videoya baktınız ise ko diğer çoğu oyun gibi bireysel oynanabilecek bir oyun değildir. Her karakter kesin başka sınıf karakterlere de ihitiyaç duyar. Bunun yanı sıra oyun zaten partı kurmadan oynanmıyacak kadar zor dur.

Oyunda 2 ırk vardır  • Human​
  • Org​

Şuan ki son level 83 dür. Ama illa 83 olmaya çalışmanıza gerek yoktur. Oyun pk sınıfları 3 ayrılmıstır.​  • Ardream [lvl 59 son]​
  • Base [69 lvl son]​
  • Cz [her lvlde gırılır 83 altı ısenız
   1f642.svg
  • işiniz imkansız gıbı birşey]​

Artı olarakta belırlı saatler arasında gunluk haftalık aktıvıteler vardır. Yada maradonda arena gıbı map ler mevcutur.​

Oyunda 4 sınıf karaker vardır  • Asas / Rogue ( okcu yada bıcakcı )​
  • Mage ( buyucu )​
  • Priest ( iyileştirici yada savaşcı)​
  • Warrior (savaşçı)​

Karakterler o kadar güzel kurgulanmıştır ki.

Mesela asas kuvetsız gıbı gorunsede minor denılen bır ozellıgı vardır ve canını kendı doldura bılır manasından kullanarak. yada map (harıta) alanları geniş bir oyun yürümeniz gerekiyor ise swit ( hızlı yürüme) ile sizi hızlandıra bilir.. yada Yüzde sıkıllerı ıle hızlı canavarların canını dusure bılır.

Mage canı azdır ama anında town (merkez) e done bilir partiyi kople merkeze yada başa yer tp (ışınlama) yapabilir.

Priest Artı artırıcı buyu yapabılır ayda canı azalanın canını doldura bılır aynı zamanda sınıf puanlarınızı ayarlayarak sılah alıp savaşada bılırsınız.

Warior tam bır tank tır canı cok fazladır defansı vardır oyunda buyuk yaratıkların altına yatar.

Oyunun asıl amacı lvl kasmak değildir. İyi bir iteme sahip olup pk yapabılmektır. Kılanlarla bu oyunu oynamak ayrı bır zevktır. En cok seviğim özelliğide oyun içindeki oyuncu arkadaşlığıdır. Ama zannediyorum en çok dolandırıcının olduğu oyunda bu oyundur sanrım
EN İYİ SERVER TANITIM FORMU KOCUCE,KO-CUCE,kO-CUCE
Kocuce,ko cüce,ko-cuce,ko cuce,Pvp Server Tanıtımı,En iyi Server Tanıtımı Metin2 Serverlar
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst