Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Knight Online Bir Oyuncunun Gerçek Anlatımı

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ko Cuce Hakkında kategorisinde Admin  tarafından oluşturulan Knight Online Bir Oyuncunun Gerçek Anlatımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,557 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ko Cuce Hakkında
Konu Başlığı Knight Online Bir Oyuncunun Gerçek Anlatımı
Konbuyu başlatan Admin 
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Admin

Admin 

Kurucu Admin
Katılım
6 Ağu 2019
Mesajlar
949
Tepkime puanı
309
Puanları
63
Web sitesi
www.kocuce.com.tr
Lütfen Hepsini Okuyunuz.

Çoğu kişi bu oyunu ya arkadaşının tavsiyesi yada internette boşboş gezerken görmüştür. Öncelerde kararsızdır kişi, " acaba güzelmidir, boşuna indirmeyeyim " diye. Sonunda İndirir. Patch Çekerken çoğu insan gibi sıkılır, kapatır. Ya da sabırla bekleyip, patch atmayı izler. Belki O Sırada istediği tek şey oyunun güzel olmasıdır. Oyun nihayet açılır. Account Alınmış, Başarıyla giriş yapılmıştır. Karşısına yığınla server çıkar kişinin. Hangisi diye uzunca düşünür. Acaba hangisi en güzeldir? Sonunda birine girer. Belkide Oyunu Sevmesinin Asıl nedeni olan yere gelir. IRK seçimi. Karus ve Human gelir karşısına. Çoğu yeni başlayan gibi Karus'u seçer o da. Nickname alınır-Job seçilir. Oyunun Açılışı çok uzun gelir Kişiye. "Game Effects,Objects Effects,Object,Character Data,Information..."

Sonunda açılmıştır oyun. İlk başlarda her şey çok karışık gelir bireye. Yavaş yavaş öğrenecektir herşeyi. "NP,PK,NPT,KOXP,444,++" Nedir bilmez o zamanlarda. 10 levelda bir görev gelir karşısına. belkide kimseye sormadan bulması saatlerini alır. Açtığında skillerini, kendi jobunda yüksek adamlara sorar,
" Abi Skilleri Açtırdımda, Warriorum Ney Vereyim Nasıl vereyim? - Cevap Genellikle Aynıdır. ` xx Atack , xx Defans , xx Diğer Skiller ` Başta Tamam der, fakat ne yapacağını kendiside anlamaz. Zaten Statları Tuhaf Tuhaf dağıtmıştır...
İlk 30 Level Ölüm geçer kişi için. Ne bir Pazar açabilir , nede özgürce moradonda takılabılır. 30 Level olmasıyla birlikte Gb ile tanışır kişi. Başlarda kararsızdır, güvensizdir. Çünkü ciddi bir iştir bu. Sıcak Para yatıracaktır bir hesaba ve bu paranın dönütü alıp almayacağını bilemez. Sonunda Morali bozuk bir şekilde parayı yatırır. Makbuzda ki işlem numarasını ve yatırılan saati bir yere yazar ve makbuzu yırtar. Ailesi öğrenirse çok kızar çünkü.
İlk gb sini başarılı bir şekilde aldığında çok mutlu olur. Çarçur eder o gbyi fakat,

sonuçta güvendiği bir site vardır artık. Gerisi zaten gelir. İtemi oldukça Levelda alması kolaylaşır. 45 ile 55 level arası ölür ölür dirilir kişi. Ape slotunda warriorsa işi çok zordur. Heryer koxper, koxperlar hepsini keser. Nihayet 59 level olur. Yavaştan Nplerini kasmaya başlar. Fakat peksevmez ardream ortamını. 60 olur. Masterını açar, itemide vardır. Çapında iyi bir karakterdir artık. 60 Levelda premiumla tanışma vakti gelir. Alır exp premiumunu, arta kalan cashler ile pathos glove çeker ellerine. Emc veya Lufersonda anlamsız anlamsız gezer. Pathosları birine gösterme çabası vardır çünkü. 61 den 62 ye geçmek o kadar zor gelirki kişiye bırakmayı bile düşünebilir. Ama bırakmaz devam eder. Artık np side orta düzeyde vardır. İtemide iyidir. Basede pk yapar arkadaşlarıyla, clanıyla. Artık gayet iyi bir karakteri olmuştur. Moradon Arenada Terör estirir. Gelen Düellolarda Üstünlük göstermiştir. Artık onu basede bağlamaz ve cz döner. Yine Bir gün clanıyla czde terör estirirken, GM'in tek bir tuşu ile o çok sevdiği karakteri yok olur. Oysa ki o karakter uğruna sınavlarına çalışmamış, sevgilisinden ayrılmış, arkadaş ortamından kopmuştur. Bu Banned Olayını kafasından nihayet atar. Yine bir gün internet kafede çalışan arkadaşının yanına gelir. 2 masa ötede 15-16 yaşlarında bir çocuk yeni açtığı karaktere gb yüklüyordur. Bunu görür kişi ve çocuğun yanına gider. Çocuktan kendi karakterini açmasını rica eder.
Ve bir zamanlar uğruna herşeyden vazgeçtiği karakterinin banı açılmıştır. Çocuktan söz vermesini ister. Çocuğa durumunu anlatır, O da hemen sözü vermiştir. Bu söz karşılığı o uğrunda sıcak paralar harcadığı karakterini tanımadığı birine verir. Çocukta tabi göklere zıplar, fakat kişinin içinde bir burukluk kalır. Üniversiteyi o sene kazanamaz. Aradan 1 yıl geçtikten sonra kazanır ve KTÜ' de okumaya başlar..

EN İYİ SERVER TANITIM FORMU KOCUCE,KO-CUCE,kO-CUCE

Bu yazıyı Yazmamın Amacı, yaş ortalaması 12-14 arası çocukların online oyunları hayatlarının bir parçası yapıp tüm dış ortamdan kopmalarıdır. Sonuçta bir oyundur bu, bir yazılımcının kodlarıdır. Bir Gm'in tek bir tıkıdır sizi hayattan bezdiren. Sizde Çok geçmeden bu Online oyunlarla aranıza sınır koyun. tabii ki oynayın fakat, herşey oyun değildir bunuda unutmayın.

(Gerçek Bir Hikayedir./ Bizzat Öz Kuzenim)

Kocuce, Ko Cuce, Ko-cuce,Server Tanıtım ,Formu En iyi Forum Sitesi Burası,Knight Online Nedir

 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Konuyu görüntüleyenler