ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Kırıkkale Haberleri

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde selimcan71 tarafından oluşturulan Kırıkkale Haberleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,031 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Kırıkkale Haberleri
Konbuyu başlatan selimcan71
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan selimcan71

selimcan71

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
15 Mar 2021
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Online Süresi
0
Puanları
0
Yaş
30
Ofline
Site Adresi: Gundem71.com
Site Konusu: Kırıkkale Haberleri

Gundem71.com, “Kırıkkale’den Türkiye’ye Açılan Pencere” sloganı ile Kırıkkale Son Haber Medya Grup bünyesinde 2019 yılının Mart ayında yayın hayatına başlamıştır. Kırıkkale Haber sitesi olarak bir yerel haber sitesinden ülke genelinde, Ekonomi, Otomobil, Teknoloji başta olmak üzere birçok kategoride, Türkiye’nin en kapsamlı portalı olmayı amaç edinmiştir.

549786.jpg


Bölgesinde İlk ve Tek Sosyal İçerik Haber Sitesi

Bölgesinde alanında ilk ve tek sosyal içerik haber sitesi olarak başta kırıkkale haber olmak üzere teknoloji, sağlık ve ipucu kategorileri başta olmak üzere Gundem71.com editörleri okuyucular için en kaliteli haber içeriğini ulaştırmak için gece gündüz çalışıyor. Telegram grupları gibi teknoloji tendlerinden, instagram şifre kırma nasıl yapılır adlı ipucu haber içeriklerine kadar yüzlerce haber içeriğini barındıran Gundem71.com ülkemizde popüler olan haber içeriklerini de sunuyor.

https://www.gundem71.com
 
Üst