ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

İzmir Karşıyaka Et Restaurant

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan İzmir Karşıyaka Et Restaurant başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,117 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı İzmir Karşıyaka Et Restaurant
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
291
Tepkime puanı
2
Online Süresi
6h 17m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Karşıyaka et restaurant, Karşıyaka mangal, Karşıyaka grill house, Karşıyaka steak house mu arıyorsunuz? En lezzetli yöresel yemekleri ve dünyaca ünlü tatları bir arada bulabileceğiniz bir restoran bulmak pek de kolay değildir. Ancak yolunuz Coeur De Lion ile kesiştiğinde bunun imkansız bir şey olmadığını ve istediğiniz zaman istediğiniz lezzetlere ulaşmanın hiç de zor olmadığını göreceksiniz.

İzmir Karşıyaka'da bulunan Coeur De Lion farklı konseptleri, eşsiz hizmet kalitesi, ödüllü menüleri ve maharetli aşçıları ile bir restorandan beklenenlerin çok daha fazlasını müşterilerine sunmaktadır.

logo.svg


Coeur De Lion yemek hizmetleri konusundaki kalitesi ve tecrübesi dışında diğer hizmetleri ile de müşterilerinin gönlünü kazanan ve vazgeçilmez hale gelen bir restorandır
Konseptlerimiz ve Coeur De Lion

Et restaurant konseptimizde pişmiş et ürünleri haricinde kasap ve şarküteri ürünlerini de bulabileceğiniz bir bölüm hazırladık. Bu hizmetimiz ile restoranımızda tattığınız lezzetli et, peynir, sucuk ve salam gibi ürünleri iş yerlerinize ve evlerinizde kullanabilme imkanını sunduk. Tüm mangal lezzetlerini bir arada bulabileceğiniz mekanımızda ayrıca steakhouse, barbekü ve grill house konseptlerimiz ile nar gibi ateşte pişmiş, közlenmiş ve iste pişirilmiş enfes menülerimizi dilediğiniz şekilde tatmanız mümkündür.

Yöresel lezzetler konseptimizde Anadolu coğrafyasında hazırlanmakta olan birbirinden kaliteli ve enfes tatları gene ülkemizin değerli ve bereketli topraklarından elde edilmiş malzemelerle siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Sadece lezzet ve kaliteli tatların değil, hijyen ve sağlığın da önemini asla unutmadan hizmetlerimizi yerine getirmekteyiz.
 
Üst