ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

İzmir Bayraklı Anaokulu

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan İzmir Bayraklı Anaokulu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,066 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı İzmir Bayraklı Anaokulu
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
259
Tepkime puanı
2
Online Süresi
3h 8m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Site Adresi: Parlayangunes.com
Site Konusu: Bayraklı Anaokulu

Merhabalar. İzmir Bayraklı anaokulu arıyorsanız hoş geldiniz. Anaokulları, çocukların aileden sonra eğitime başladıkları ilk kuruluşlardır. Genel olarak bu kuruluşlarda çocuklar, okul hayatına hazırlanmaktadır. Anaokulunda bir çocuğa çok sayıda farklı eğitim verilmektedir. Çocuk, bu kuruluşlar ile anne ve babadan ayrı kalmaya yavaş yavaş alışır. Sorumluluk almayı öğrenmeye başlar. Çeşitli beceriler edinir. Arkadaşları ile içli dışlı olmaya, sosyalleşmeye ve onlarla yardımlaşmaya başlar.

parlayangunes-1-e1619000620285.png


İzmir Bayraklı Anaokulu

Bayraklı’da 300.000 ‘den fazla kişi yaşamanı sürdürüyor. Belirli bir yaşa ulaşan çocuklar, okul eğitiminden önce anaokuluna yazdırılmak istenebiliyor. Bu nedenle Bayraklı anaokulu şeklinde aileler arayış içerisinde oluyor. Bu arayış sonucunda karşılaşılabilecek sonuçlardan bir tanesi ise Parlayan Güneş Anaokulu olarak biliniyor. Kendileri mesleğini seven uzman eğitmenler aracılığıyla, son derece başarılı bir şekilde öğrencilere eğitim vermektedir.

Parlayan Güneş Anaokulu

Çocukların hayatları boyunca unutamayacağı güzellikte bir eğitim alabilmeleri için parlayan güneş anaokulu tercih edilebilir. Okul öncesi öğretmeni tarafından Bayraklı ilçesinde kurulan Parlayan Güneş Anaokuluna, sizler de çocuğunuzu yazdırabilirsiniz. Peki nasıl? Anaokulunun iletişim bilgileri, adresi ve diğer tüm detaylı bilgiler için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

https://www.parlayangunes.com/[/url
 
Üst