Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İyi KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

İzmir Bayraklı Anaokulu

Xenops

Member
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
216
Tepkime puanı
2
Puanları
18
Yaş
32
Site Adresi: Parlayangunes.com
Site Konusu: Bayraklı Anaokulu

Merhabalar. İzmir Bayraklı anaokulu arıyorsanız hoş geldiniz. Anaokulları, çocukların aileden sonra eğitime başladıkları ilk kuruluşlardır. Genel olarak bu kuruluşlarda çocuklar, okul hayatına hazırlanmaktadır. Anaokulunda bir çocuğa çok sayıda farklı eğitim verilmektedir. Çocuk, bu kuruluşlar ile anne ve babadan ayrı kalmaya yavaş yavaş alışır. Sorumluluk almayı öğrenmeye başlar. Çeşitli beceriler edinir. Arkadaşları ile içli dışlı olmaya, sosyalleşmeye ve onlarla yardımlaşmaya başlar.İzmir Bayraklı Anaokulu

Bayraklı’da 300.000 ‘den fazla kişi yaşamanı sürdürüyor. Belirli bir yaşa ulaşan çocuklar, okul eğitiminden önce anaokuluna yazdırılmak istenebiliyor. Bu nedenle Bayraklı anaokulu şeklinde aileler arayış içerisinde oluyor. Bu arayış sonucunda karşılaşılabilecek sonuçlardan bir tanesi ise Parlayan Güneş Anaokulu olarak biliniyor. Kendileri mesleğini seven uzman eğitmenler aracılığıyla, son derece başarılı bir şekilde öğrencilere eğitim vermektedir.

Parlayan Güneş Anaokulu

Çocukların hayatları boyunca unutamayacağı güzellikte bir eğitim alabilmeleri için parlayan güneş anaokulu tercih edilebilir. Okul öncesi öğretmeni tarafından Bayraklı ilçesinde kurulan Parlayan Güneş Anaokuluna, sizler de çocuğunuzu yazdırabilirsiniz. Peki nasıl? Anaokulunun iletişim bilgileri, adresi ve diğer tüm detaylı bilgiler için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

https://www.parlayangunes.com/[/url
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst