ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

İstanbulda Ofis Taşıma

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan İstanbulda Ofis Taşıma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,014 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı İstanbulda Ofis Taşıma
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
257
Tepkime puanı
2
Online Süresi
3h 7m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Site Adresi: Ofistasimaciligi.com.tr
Site Konusu: İstanbul ofis taşıma hizmetleri, kurumsal ofis taşımacılığı
Açıklama:

İstanbul ofis taşıma firması arıyorsanız hoş geldiniz. İş dünyasında kısa sürede taşınmak iş gücü kaybını önlemektedir. Bu nedenle iş verenler hızlı,güvenli ve zamanında teslimat yapabilen fabrika taşıma firmalarını tercih etmektedir. Ofisiniz taşınacaksa bizi aramanız ve ekspertiz hizmetini talep etmeniz yeterlidir. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizde ofisiniz baştan sona incelenmektedir. Taşınacak eşyalar ve bu eşyalar için gerekli olan paketleme malzemeleri belirlenmektedir. Paketlemede çalışacak elemanlar da bu aşamada belirlenmektedir.

Taşıma işlemleri konusunda rakiplerini geride bırakan şirket elemanlarımız kısa sürede eşyaları yerine ulaştırarak iş günü kaybınızı minimuma düşürmektedir. Ofislerde kullanılan pahalı makinelerden, hassas elektronik eşyalara kadar bütün ofis eşyaları için özel yöntemleri tercih ediyoruz.

Level-2.png


İstanbul Ofis Taşıma Firması

Bizler, İstanbul ofis taşıma firması denildiğinde akla gelen ilk firmalardan bir tanesi olarak biliniyoruz. Paketlenmesi gereken bütün eşyaları dikkatli bir şekilde inceledikten sonra özel paketleme malzemeleriyle sarıyoruz. Balonlu naylon, balonlu naylon poşet, köpüklü kutu ve darbeye karşı maksimum dayanıklı karton kutu, paketlemede uzman ekibimizin kullandığı malzemelerdir. Kullandığımız koli bantları da kalitelidir ve ofis taşıma işlemi esnasında paketlerin açılmasını önlemektedir.

Taşıma tarihi ve taşıma saati, ofisin mesai saatlerine ve tatil günlerine göre belirlenmektedir. Çalışma gün sayısının minimum etkileneceği tarihler ve saatler belirlenmektedir. Ofisin işlevini olumsuz etkilenmemesi için firmamız gerekli bütün önlemleri almaktadır. Firma olarak taşıma işleminin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için en iyi taşıma programı oluşturulmaktadır. Taşınacak eşyaların yerinde incelenmesi için firmamız ilk aşamada yeni nesil yöntemleri tercih etmektedir. Taşıma işlemleri kategorisinde ilk aşamada ekibimiz paketleme konusunu dikkatli bir şekilde ele almaktadır. Paketleme işlemleri konusunda elemanlarımız gerekli titizliği göstermektedir.

Profesyonel Nakliyat Hizmetleri Sunuyoruz

Kullandığımız özel kutular, balonlu naylonlar, poşetler, koli bantları, koliler ve benzeri malzemeler sektörde kullanılan en kaliteli malzemelerdir. Bu kaliteli malzemelerin yanı sıra ofis taşıma paketleme işlemini başarılı bir şekilde yapabilecek paketleme elemanları da ilk aşamada değerlendirilmektedir.

Paketleme işleminde uzman elemanlarımızla ofis makinelerini kolaylıkla paketliyoruz ve taşınacak bir biçimde hazır bekletiyoruz. Vinç ve asansörlü araçlar pahalı ofis makinelerinin taşınmasında profesyonel yöntemler analiz edilmektedir. Taşınacak eşyalar titiz bir çalışma ile yük araçlarına yüklenmektedir.

Nakliye denildiği zaman ilk akla gelen nakliye şoförleridir. Nakliye şoförleri taşınacak eşyaları seri bir şekilde taşımaya ve söz verilen saatte eşyaları teslim etmeye gayret etmektedir. Söz borçtur anlayışı ile söz verdiğimiz saatte eşyaları yerine ulaştırıyoruz. Ofis taşıma firmaları arasında bulunan kuruluşumuz sizlere mümkün olan en iyi şekilde yardımcı olacaktır.
 
Üst