ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Kalavun54 tarafından oluşturulan İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,030 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi
Konbuyu başlatan Kalavun54
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kalavun54

Kalavun54

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
4 Nis 2021
Mesajlar
64
Tepkime puanı
1
Online Süresi
1h 32m
Puanları
8
Yaş
31
Ofline
Site Adı: Edi İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi | İzmir
Site Konusu: Geniş ürün yelpazesi, her ürün için yedek parça ve teknik geri hizmeti ile İzmir Edi İşitme Cihazları 15 yıllık tecrübesini sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.
Site Yazılımı: Kurumsal
Site Adresi: https://www.ediisitme.com.tr

183-edi%20işitme.jpg


Edi İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi, İzmir'de 15 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren kurumsal bir şirkettir. En iyi hizmet garantisini sunan şirketimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. İzmir Çiğli Eğitim Hastanesi yanında yer alan ana şubemizin yanı sıra, Karşıyaka ilçesinde Kilise Sokak üzerine açılan yeni şubemizden de yakın zamanda faaliyete geçmiştir. Edi kelimesinin anlamı, Ata ve saygı duyulan ulu kişi anlamına gelmektedir. Şirketimizin sahip olduğu logo da yer alan kırmızı renk, sağlık sektörünü simgelemektedir. Yine kırmızı renk canlılık ve dinamizmi de simgelemektedir. Şirketimiz temelde işitme cihazları ve işitme cihazı pilleri satışı gerçekleştirmektedir.
 
Üst