ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Güçlü E-Ticaret Yazılımı ve Altyapısı - Hazır Siten

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde griposter tarafından oluşturulan Güçlü E-Ticaret Yazılımı ve Altyapısı - Hazır Siten başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,040 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Güçlü E-Ticaret Yazılımı ve Altyapısı - Hazır Siten
Konbuyu başlatan griposter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan griposter

griposter

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
31 Tem 2021
Mesajlar
12
Tepkime puanı
0
Online Süresi
28m
Puanları
1
Ofline
Site Başlığı : Hazır Siten - Güçlü E-Ticaret Yazılımı ve Altyapısı

Site Konusu: E-Ticaret Hizmetleri

Site Adresi: https://www.hazirsiten.com/

Site logosu :

oo2Pq.pngE-ticaret günümüzün ve geleceğin sektörleri arasında yer alacaktır. İşletmeler E-ticaret sistemlerinin olmasıyla birlikte müşterilerine ulaşarak satışlarını hedefine göre yapabilmektedir. E-ticaret için pazar yeri veya site kurularak yapılması gerekmektedir. Bu konuda hazır siten bütün altyapı çalışmalarını ve olması gereken bütün sistemleri entegre ederek kolaylık sağlamaktadır. Müşterilerin cihazlarına göre mobil uyumlu sayfaların olmasıyla birlikte kolay alışveriş imkanı sunmaktadır. E-ticaret yazılımı sayesinde modern ve hızlı arayüzüyle kullanım açısından anahtar teslim seklinde sitenizi teslim etmektedir.

Yıllık paketlere göre ayarlanan E-ticaret paketlerinde bütçenize göre sitenizi yaptırabilirsiniz. Sanal Pos, Para transferi ödeme sistemleri eklenerek işlemlerinizi müşterinize karşı kolayca yapabileceksiniz. Ürünlerinizi kargo takip sayfaları sayesinde hızlı bir şekilde kontrol sağlanarak sıkıntı yaşamadan işlemlerinizi sağlayabileceksiniz.
E-ticaret sitesi ilgili sorularınız veya sistemi denemek istiyorsanız sitemizden "Demo Talep Et" butonuna tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. Form üzerinde verdiğiniz bilgiler üzerine kısa süre içerisinde ilgili isteğiniz yerine getirilecektir. Ekiplerimiz bu konuda yardımcı olarak kafanızda oluşan soru işaretleri giderecektir. E-ticaret öncü bir şekilde adım atmanızı hazırsiten.com yazılım sistemleriyle olacaktır.
 
Üst