ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Fornax Yazılım Servisleri

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan Fornax Yazılım Servisleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,065 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Fornax Yazılım Servisleri
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
257
Tepkime puanı
2
Online Süresi
3h 7m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Site Adı: Fornax
Site Adresi: Fornaxsoftware.com
Açıklama:

Yanma kontrolü için oksijen probu konusunda arayış içerisinde iseniz hoş geldiniz. Fornax Mühendislik ve Yazılım firması endüstriyel alanda gösterdiği mühendisliğin yanında yazılım dünyasında da pek çok faaliyetler gerçekleştirirler. Özellikle yazılım dili üzerine geliştirdiği programlarla pek çok ürünün de tasarlanmasını sağlarlar. Kurguladığı birçok programın temelinde yenilikçi ve güncel bir bakış açısını vizyon alırlar.

Fornax-Software-Logo-4X.png


Çalışmaları ise çok geniş alanlara dağılmaktadır. Mobil uygulamalardan başlayarak SCDA ve MES çözümlemelerine hatta otomasyon yazılımlarıyla makine programlamasına kadar uzanmaktadır. Ürünlerinde kaliteli olmaya özen gösteren Fornax Software şirketi bünyesinde kendi kalite politikasını da takip etmektedir. Tüm yazılım çalışmalarını ise müşterilerine sundukları yazılım servislerinin bünyesinde yürütmektedirler.

Fornax Yazılım Servisleri

  • MES Çözümleri
  • SCDA Yazılımları
  • Endüstri 4.0
  • Machine Learning & Big Data
  • Otomasyon Programları
  • Mobil Uygulamalar

Yazılımları ile en çok da tasarladıkları ürünlerin daha yetenekli çalışmalarını sağlamaktadırlar.

Yanma Kontrolü İçin Oksijen Probu

Yanma kontrolü için oksijen probu, günümüzde çok sayıda firmanın aktif olarak arayış içerisinde olduğu bir konudur. Az önce belirtmiş olduğumuz konuların dışında fornax aracılığıyla, oksijen probu konusunda da hizmet alınabilir.

Günümüzde pek çok alanda yazılımların hız kazandığını ayrıca birçok avantaj sağladığını da görmekteyiz. Çalışmalarınızın ya da ürünlerinizin daha güncel ve ileri seviyede olmasını istiyorsanız, Fornax Mühendislik ve Yazılım şirketinin yazılım servislerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Atmosfer Kontrol Sistemi

Fornax, atmosfer kontrol sistemi konusunda da tercih edilebilir bir firmadır. Endüstriyel fırın gaz ayarı son derece önemli bir optimizasyondur. Isıl işlem fırını gaz ayarı için de kendileri ile iletişime geçilebilir. Ürünlerini, yazılım içeriklerini daha yakından görmek, incelemek ve de bilgi edinmek isterseniz web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hatta sizlerle hızlı ve en uygun şekilde iletişim kurmak için, web sitelerinde doldurabileceğiniz bir ileti formu bulunmaktadır.
 
Üst