Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İyi KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

E-Mail Kaydol

Xenops

Member
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
216
Tepkime puanı
2
Puanları
18
Yaş
32
Site Adresi: Emailkaydol.mobi
Site Konusu: E-Mail - E Posta Rehberi

Günümüzde E-Posta kullanımı giderek artıyor. İnsanlar iş amacıyla, birbiriyle mesajlaşma amacıyla, fotoğraf, video gönderimi amacıyla yoğun olarak E-Posta kullanmaktadır. E-Posta kullanımı dediğimiz zaman aklımıza öncelikli olarak Gmail gelir. Ardından Hotmail, Yandex ve benzeri E-Posta kullanım servisleri de bulunmaktadır. Hotmail.com, Gmail.com, Yandex mail aracılığıyla sadece bir kaç dakika içerisinde mail adresi açılabilir.E-Mail Nasıl Açılır?

E-Mail açabilmek için gerekli adımlara Email kaydol sitesi sitesi aracılığıyla ulaşılabilir. Bu sitede çok sayıda içerik, çok sayıda bilgi bulunmaktadır. Üst kısımda yer alan kategorilerde E-Posta, Gmail, Hotmail, Outlook ayrıntılarını görebilirsiniz. İlginizi çeken kategoriye giriş yaparak, çok kolay bir şekilde ilgili ayrıntılara ulaşabilirsiniz. Henüz E-posta hesabınız yok mu? O halde ilgili ayrıntılar bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.

E-Mail kaydol sitesi https://emailkaydol.mobi/, güncel bir mail rehberidir. Bu siteye giriş yaparak sizler de ilgili ayrıntılara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst