Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Drone Çekimi ve Tanıtım Filmi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Kalavun54 tarafından oluşturulan Drone Çekimi ve Tanıtım Filmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,297 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Drone Çekimi ve Tanıtım Filmi
Konbuyu başlatan Kalavun54
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kalavun54

Kalavun54

Kayıtlı Üye
Site Adı: Drone Çekimi - Tanıtım Filmi - Fotoğraf | Media Bidea
Site Konusu: Kişi ve Kuruluşlara 17 Yıllık deneyimimizle Profesyonel Tanıtım Filmi, Drone Çekimi, Reklam Filmi ve Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmeti Vermekteyiz.
Site Alt Yapısı: Kurumsal
Site Adresi:

Sizlere vermekte olduğumuz hizmetlerimizden bir tanesi de drone çekimi hizmetidir. Bu konumuz ile merak ettiğiniz tüm detayları sizlere anlatarak alacağınız hizmet hakkında bilgi vermek isteriz. Bu konuda bilmeniz gereken en önemli iki husus vardır. Birinci kısım çekim yapılacak drone ve kayıt yapacak olan kamera bu iki ekipmanı aynı başlık altında inceleyeceğiz. İkinci kısım ise kurgu ve montaj yani uzman kadro olarak inceleyeceğimiz kısımdır. Konumuzun devamında iki konuyu ve teknik bilgilerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Drone Çekim Fiyatları

Fiyatlardan hemen önce sizlere ne gibi işleriniz ve etkinlikler için drone ile kayıt sistemini kullanırsanız, sizin için daha faydalı olur onlardan bahsetmek istiyorum. Bu kayıt sisteminin en yaygın olarak kullanım şekli düğün organizasyonlarıdır. Teknolojinin bu noktaya evirilmesi ile artık hemen herkes bu hizmetten faydalanmaktır. Tabi ki bununla kısıtlı olmamakla beraber fabrika tanıtımlarında, okul tanıtımlarında, emlak ve gayrimenkul ilanı veya sunum için olmak üzere aklınıza gelebilecek her alanda kullanım hizmetimizden faydalana bilirsiniz. Belediyeler başta olmak üzere kurumsal alanda da bu hizmeti kullanan kurumlar vardır. Yaşadığınız kentin kuş bakışı drone ile kayıt edilmesinin seyir keyfi oldukça yüksek olacaktır. Peki anlattığımız bu drone çekim fiyatları neye göre değişir, hizmet fiyatları ne kadardır.

Bu hizmet için fiyat vermeden önce bazı kriterler vardır. Örneğin; kayıt süresi, kayıt için kullanılacak ekipmanlar ve özellikleri, çekim yapılacak yerin kilometre olarak uzaklığı ve yakınlığı fiyatlandırma da esas rolü oynamaktır. Bu gibi temel faktörler esas alınarak fiyatlandırma ortaya çıkacağından net bir fiyat belirtmek biraz zor olmaktadır. Bunun için iletişime geçmeyi unutmayın. Yine de şunu bilmenizi isteriz ki eski tip kayıt sistemine nazaran drone ile yapılan kayıt sisteminin daha modern olmasının yanına daha da uygun olduğunu sizlere söyleyebiliriz.

Her teknolojinin ülkemizde kolay yaygınlaşması gibi drone kullanımı da yeni bir teknoloji olmasına rağmen oldukça rağbet görmüştür. Peki nedir bu drone çekimi? Aslında bu sorunun cevabı sitemizde oldukça fazla vardır, her kullanım için detaylı olarak anlatımlar yapılmıştır. Bu yazımızda ise genel bir tanım yaparak sizleri bilgilendirmek drone kiralama hizmeti almak isteyenler için fikir vermek istiyoruz.

Türkiye’mizin hemen her bölgesinde hava araçları ile çekim kullanılmaktadır. Bu çekimlerden bazıları ise şunlardır: Fabrika çekimleri, arazi ve arsa, düğün ve organizasyon, konser, belediye ve kurumsal hizmetler gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Konuyu görüntüleyenler