Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İyi KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Devlet Destekleri İle İş Kurma

Xenops

Member
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
216
Tepkime puanı
2
Puanları
18
Yaş
32
Web Site Adresi: Sgkbulteni.com
Web Site Konusu: İşkur ilanları, memur alımı, sgk haberleri

Merhabalar. Bilindiği gibi artan nüfus ile birlikte iş bulmak son yıllarda gittikçe zorlaştı. İstihdamın en önemli sağlayıcısı olan İŞKUR ilanları ise milyonlarca insanın umudu olmaya devam etmektedir. Ancak işkur iş ilanı takip etmek ve bu ilanlar ile ilgili en güncel haberleri öğrenmek için 2019 yılının ağustos ayından beri yayında olan SGK Bülteni değerli takipçilerinin yanında yer almaya devam etmektedir.

İŞKUR ilanları sektörlere göre farklı şartlar gerektirebilmektedir. Bu noktada doğru bilgiye ulaşmak iş arayışı içinde olanlar için oldukça önemlidir. SGK Bülteni ekibi İŞKUR ilanlarının ve bu ilanlar ile ilgili doğru bilgi edinmenin ne kadar önemli olduğunu bildiği için siz değerli okuyucuları için çalışmaktadır.Devlet Destekleri ile Siz de Kendi İşinizi Kurabilirsiniz

Devlet destekleri sayesinde kendi işinizin sahibi olmak sandığınızdan çok daha kolay. Bunun için gerekli bilgilere ulaşmak için SGK Bültenini düzenli olarak takip etmeniz yeterli olacaktır. Elbette devlet destekleri sadece bu amaçla verilmiyor. Devlet desteği alabileceğiniz pek çok alan bulunsa da bunları takip etmek ve konu ile ilgili sağlıklı bilgi almak her zaman çok kolay olmayabiliyor.

SGK Bülteni sayesinde düzenli veya dönemsel olarak verilen devlet desteklerini çok daha kolay takip edebilir siz de arzu ettiğiniz devlet desteğine kavuşmak için gerekli şartları ve en güncel bilgileri öğrenebilirsiniz. Hem kendiniz hem de şirketiniz için oldukça önemli olan bu devlet destekleri artık sizin için uzak bir ihtimal değil. Daha çok ayrıntıya https://www.sgkbulteni.com/ sitesi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst