ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

ko cuce                                      ko cuce

Çift Saat Anlamı

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan Çift Saat Anlamı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,077 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Çift Saat Anlamı
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Yeni Üye
Normal Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
290
Tepkime puanı
2
Online Süresi
6h 17m
Puanları
18
Yaş
32
Ofline
Site Adresi: Nonparazit.com
Site Konusu: Çeşitli bilgiler, faydalı içerikler
Açıklama:

Nonparazit.com'un içerik ürettiği konulardan bir tanesi de çift ve ters saat anlamları. Saatlerin anlamları var mı? Çevrenizdeki her şey aslında sizlere bir mesaj içeriyor olabilir. Gün içerisinde en sık baktığınız yerlerden birisi ise saattir. Peki, saatlerin anlamları var mıdır? Bazen saate baktığınız zaman bulunduğunuz saatin mutlaka bir anlam içermekte olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Aslında saatlerin bazı anlamları mevcuttur. Günümüze kadar gelen bu anlamlarla insanlar saate baktığı zaman genellikle mesajlar çıkarabilmektedir.

Çift saat anlamları inceleneceği sırada öncelikle çift saatlerin hangi saatler olduğu hakkında örnekler verilmesi gerekebilir. 01.01, 02.02 gibi saatler hem saat bölümü hem de dakika bölümü ayıdır ve çift saatlere örnek olarak gösterilebilmektedir. Motive artırmakta olan etkinlikler içerisinde yer alan saat falını yapacağınız sırada bu ikisi arasındaki farkı bilmeniz sizlere avantaj sağlar.

cropped-Basliksiz-1-3.png


Ters Saatler İle Çift Saatler

Çift saatler hakkında sizlere bilgi vermiş olduğumuz gibi ters saatleri de bu noktada öğrenmek isteyebilirsiniz. Ters saat anlamları araştırılırken ters saatlerin hangileri olduğu hakkında örnek verecek olursak; 01.10, 02.20 gibi saatlerin ters saatler olduğunu söyleyebiliriz. Ters saatlerle çift saatler birbirinden farklı olduğu gibi anlamları da birbirinden farklıdır.

Saatlerin anlamlarını öğrenerek sizlere nasıl bir mesaj verilmekte olduğunu bilmek istiyorsanız nonparazit sitesinde bu alanda sizlere detaylı bilgi verilmekte olduğunu görebilirsiniz. Sitede saatlerin anlamları detaylı ve en doğru şekilde paylaşılmıştır. Bu şekilde saatlerin anlamlarını tam olarak öğrenerek sizlere sunulan imkanlardan faydalanabilme yoluna gidebilirsiniz.

Eğer bir saat meraklısıysanız, rolex marka saatler neden bu kadar pahalı? Sorusuna cevap için de nonparazit.com 'da yer alan ilgili sayfaya giriş yapabilirsiniz.
 
Son düzenleme:
Üst