Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İYİ KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Çanakkale Özel Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Xenops

Member
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
216
Tepkime puanı
2
Puanları
18
Yaş
32
Site Adresi: Yurtarama.com
Site Konusu: Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları ve Apartları

Kız ve erkek özel öğrenci yurtları ve apartları konularında arayış içerisinde iseniz hoş geldiniz. Öğrenci yurtları, öğrencilere eğitim hayatı boyunca güvenilir bir şekilde barınabilecekleri, yeme, içme, ders çalışma gibi ihtiyaçlarını giderebilecekleri bir ortam sunmaktadır. Her öğrenci yurdunun kuralları, sistemi, fiyatları birbirinden farklı olabilmektedir. Bazı yurtlarda odalar 2 kişilik, bazı yurtlarda dört kişilik, bazı yurtlarda 3, bazı yurtlarda ise bu öğrencilerin isteğine bağlı olarak düzenlenebilmektedir.Çanakkale Özel Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Adından da anlaşılabileceği gibi Çanakkale yurtlar, Çanakkale ilimizde bulunan bazı kız ve erkek öğrenci yurtlarını detaylı bir şekilde yayınlamaktadır. Yayınlanmış olan yurtları özellikleri ile birlikte detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Yani yurtta internet var mı, ütü odası var mı, yemek veriliyor mu? Gibi ayrıntılara da ilgili yurda tıklayarak ulaşabilirsiniz. Çanakkale özel kız erkek öğrenci yurt, apartlarına yurtarama.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Antalya Özel Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Antalya, üniversite okumak için en çok tercih edilen illerimizden bir tanesidir. Antalya’ya özellikle dışarıdan gelen öğrenciler, üniversite kaydı yapmadan önce eğitim hayatı boyunca kalabilecekleri bir yer arayışı içerisine girerler. Yurtarama.com internet sitesi aracılığıyla detaylı olarak kolay bir şekilde yurt arayabilirsiniz. Antalya yurtlar ile ilgili detaylar bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst