Neler yeni

Hoş geldin KoCuce : Ko Cuce - Türkiye'nin En İyi KO-CUCE Forumu

Sizde KO CUCE Topluluğumuza katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.

Skype

Reklam Satın Almak için Skype adresimize TIKLA

Son Cevaplar

Yanıtlanan son Konulara cevap vererek Uzman Olun

İletişim Personeli

Kocuce Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Bıttım Sabunu Kullanımı Nasıl

Xenops

Member
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
216
Tepkime puanı
2
Puanları
18
Yaş
32
Kepek sorunu için bıttım sabunu arıyorsanız hoş geldiniz. Kepek sorunu her yaşta kadın ve erkeklerde sıkça yaşamış olduğu sorunlar arasındadır. Tedavi edilmediği sürece saç ve kafa derisinde sorunlar yaşanmasına neden olmaktadır. Kimyasal katkılı bakım ürünleri saç dökülmesine karşı etkili olmadığı gibi bazı şampuanlar da saç derisinde kepek ve dökülme sorunlarına sebep olmaktadır.

Son zamanlarda kimyasal ürünlerden fayda göremeyen şampuan kullanıcıları doğal yollarla kepeğe karşı etkili olan bir yöntem bulamamaktadır. Bıttım sabunu olarak bilinen bu doğal sabun saç bakımı ve kepek sorunlarını etkili bir şekilde önlüyor. Tamamen el yapımı olarak yapılan ürün saçları besleyerek nemlendirir. İnce saç yapılarını besleyerek saçın yapısını güçlendirir. Ayrıca antiseptik özelliği ile saçlarda ve ciltte oluşan pek çok sorunu gidermektedir.Bıttım sabunu faydaları oldukça fazladır. Kepek sorunu yaşayan her yaştan bireylerin güvenle kullanabileceği bıttım sabunu doğal yapısı ve uygun fiyatıyla pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Doğal olması ve katkısız bir şekilde üretilmesinde dolayı kullanıcıları tarafından beğenilmektedir. Bıttım sabunu saç dökülmelerinin ve kepeklenmenin yanı sıra pek çok cilt hastalığına da iyi gelmektedir.

Bıttım Sabunu Kullanımı Nasıl

Kepek sorunu ve cilt hastalıklarına iyi gelen bıttım sabunu kullanımı sırasında bolca köpürtülmelidir. Saç diplerine etki edebilmesi için masaj yardımıyla yapılmalı ve bolca durulanmalıdır. Sorunlu olan bölgelerde de kullanımı aynı olan bıttım sabunu, bir gün kullanıldıktan sonra iki gün beklenerek cilde bıttım yağının nüfuz etmesi sağlanmalıdır. Bıttım sabunu kullanıldığı sırada diğer şampuanlar kullanılmamalıdır.

Bıttım sabunununa beklenen etkinin sağlanması için sürekli ve düzenli bir kullanım gerekmektedir. Kısa süreli kullanımlarda saç yapısını bozabilir. Bıttım sabunu, uzun süreli kullanımda dolgun ve parlak bir saç yapısına sahip olmanızı sağlar.

https://www.hepsiburada.com/ces-sabunculuk-siirt-bittim-sabunu-500-gr-p-HBV000019Z79R
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst