Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Bıttım Sabunu Kullanımı Nasıl

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Site Tanıtımı kategorisinde Xenops tarafından oluşturulan Bıttım Sabunu Kullanımı Nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,327 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Site Tanıtımı
Konu Başlığı Bıttım Sabunu Kullanımı Nasıl
Konbuyu başlatan Xenops
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xenops

Xenops

Kıdemli Üye
Kepek sorunu için arıyorsanız hoş geldiniz. Kepek sorunu her yaşta kadın ve erkeklerde sıkça yaşamış olduğu sorunlar arasındadır. Tedavi edilmediği sürece saç ve kafa derisinde sorunlar yaşanmasına neden olmaktadır. Kimyasal katkılı bakım ürünleri saç dökülmesine karşı etkili olmadığı gibi bazı şampuanlar da saç derisinde kepek ve dökülme sorunlarına sebep olmaktadır.

Son zamanlarda kimyasal ürünlerden fayda göremeyen şampuan kullanıcıları doğal yollarla kepeğe karşı etkili olan bir yöntem bulamamaktadır. Bıttım sabunu olarak bilinen bu doğal sabun saç bakımı ve kepek sorunlarını etkili bir şekilde önlüyor. Tamamen el yapımı olarak yapılan ürün saçları besleyerek nemlendirir. İnce saç yapılarını besleyerek saçın yapısını güçlendirir. Ayrıca antiseptik özelliği ile saçlarda ve ciltte oluşan pek çok sorunu gidermektedir.

format:webp

oldukça fazladır. Kepek sorunu yaşayan her yaştan bireylerin güvenle kullanabileceği bıttım sabunu doğal yapısı ve uygun fiyatıyla pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Doğal olması ve katkısız bir şekilde üretilmesinde dolayı kullanıcıları tarafından beğenilmektedir. Bıttım sabunu saç dökülmelerinin ve kepeklenmenin yanı sıra pek çok cilt hastalığına da iyi gelmektedir.

Bıttım Sabunu Kullanımı Nasıl

Kepek sorunu ve cilt hastalıklarına iyi gelen bıttım sabunu kullanımı sırasında bolca köpürtülmelidir. Saç diplerine etki edebilmesi için masaj yardımıyla yapılmalı ve bolca durulanmalıdır. Sorunlu olan bölgelerde de kullanımı aynı olan bıttım sabunu, bir gün kullanıldıktan sonra iki gün beklenerek cilde bıttım yağının nüfuz etmesi sağlanmalıdır. Bıttım sabunu kullanıldığı sırada diğer şampuanlar kullanılmamalıdır.

Bıttım sabunununa beklenen etkinin sağlanması için sürekli ve düzenli bir kullanım gerekmektedir. Kısa süreli kullanımlarda saç yapısını bozabilir. Bıttım sabunu, uzun süreli kullanımda dolgun ve parlak bir saç yapısına sahip olmanızı sağlar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Konuyu görüntüleyenler